reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

reklama
ja do dziś, czyli 24tyg5dzień przytyłam jakieś 3 kg. Przed ciążą niecałe 58, a teraz niecałe 61.:tak:
 
ja 24tydz5dzień i 3 kg na plusie póki co, martwię się, że troszku mało, ale raczej idzie tylko w brzucho i maluszka:);-)
 
Mnie bardziej puchnie prawa stopa to ma chyba związek na którym boku się śpi ja właśnie wole na prawym boku,chodź wszędzie piszą,że na lewym jest zdrowiej.:sorry:
 
ewelina mam identycznie! obie stopy mam spuchnięta.. baaa całe nogi od ud.. ale lewa kostkla w obwidzie jest raz większa od prawej.. to chyba nie od serca co? :eek:
 
Toja dzięki to faktycznie możliwe bo ja tylko na lewym boku śpię. I co teraz mam zrobić żeby się wyrównało?Spać na prawym i mieć dwie banie?Dziwne my w tej ciąży heh
 
reklama
ewelinna u mnie ciężko powiedzieć.. na obu bo mi biodro cierpnie jak za długo na jednym leżę... na którymś na pewno częsciej ale nie zauważyłam chyba na którym... na lewym zasypiam na pewno bo jakos mi wygodniej jak się brzuchem i miśka opieram... więc możliwe że w nocy też preferuję lewy pok
 
Do góry