reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

Ja na początku ciąży (czyli całe pół kilo temu) ważyłam 53kg na 176cm. Kiedy mój przyjaciel gej dowiedział się że jestem w ciąży pytał zdziwiony czy aby na pewno tak można jak jest się takim huhrekiem. :-D Moja mama też nie wiele przytyła w ciąży ( w 7 miesiącu facet nie chciał jej za nic ustąpić miejsca w autobusie i jeszcze mówił "Gdzie ta pani ciąża?! Chyba na plecach! :no:). A mi czasami tak słabo i duszno jak jadę tramwajem czy autobusem.:baffled: A do szkoły jeżdżę na drugi koniec Warszawy. Oczywiście nikt nie ustąpi. :no:
 
reklama
Oli to Ty też chudzinka jesteś i tez preferujesz to co ja słodycze ciastka a najlepiej bita śmietana i truskawy. Jak poczuję mieso to uciekam gdzie pieprz rośnie:))) Ciekawe na co nam to wróży :)) bo mi prognozuja dziewczynę a jakoś czuję że to On. W każdym razie co będzie to będzie najukochańsze dziecko pod słoncem:)) no oczywiście jak Wasze:))
No chudzinka chudzinka hehe ale to genetyczne, moja mamuska urodzila 4 dzieci a jest taka zgrabniutka ze ludzie dawaja jej 30 lat:tak::tak::tak:Kochana jak to co wrozy bita slietanka slodycze i mniamniusie truskawy??? dziewczynke oczywiscie ehehe:-D:-D:-D
tak podobno sie mowi;-)ale jak bedzie tak bedzie najwazniejsze zdrowko, i wlasnie tak jak mowisz bedzie to dla nas najcudnowniejsze dziciatko pod sloncem (drugie dzieciatko);-)
 
a u mnie waga stoi jak zaczarowana:baffled: mama sie smieje ze jeszcze trocha a bede piszczeć ze za duzo wskazuje, ;-)pewnie sie zespusje i to dlatego;-)ale na razie to sama nie wiem czy sie cieszyc czy martwic, jem jak Pasibrzuch, a waga stoi chyba maluch wszystko przerabia bo ja to przemine materii dotad mialam taka sobie, biust rośnie, że zachwile znowu bedzie potrzebny nowy stanik a waga nic:baffled:
 
W poniedziałek ważyłam się u położnej przed wizytą-dużo nie utyłam -dopiero ok 1,5 kg i bardzo się z tego cieszę.66 obecnie-ach gdzie te czasy kiedy zaczynałam ciąże z 55:)))) Muszę się pilnować bo potem ciężko zgubić .Apetyt na słodkości niezmienny.
 
no to ja Was przebije.... dzięki mojemu wyjazdowi pod tytułem leze i jem przybrałam 3 kg... mam teraz bardzo brzydką okrągłą 70 - kę na wadze... :crazy::crazy::crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
chyba ja was pobije przytyłam 6 kilo i ważę 65 kilo i do tego czuje sie jak wieloryb. ale chyba nie powinnam mieć wyrzutów sumienia , bo słodyczy nie jem , chleba tez nie jedynie pieczywo chrupkie na śniadanie , ostatni posilek o 18 , dużo warzyw i owoców, jedynie przed śledziami sie nie moge obronić, atakują mnie z każdej strony
 
Ostatnia edycja:
Henrietta - a mi już minęło - miałam jakiś taki dwutygodniowy okres na pożeranie śledzi - ale szwedzki śledź - polskiemu do pięt nie dorasta - tu wszystko jest na słodko - śledź np w pomidorach i słodki jak cukierki bllleeeee. To samo z chlebem - większość jest z dodatkiem czegoś słodkiego fuuuj.
 
reklama
ja przed ciaza wazylam 58 kg, teraz 54 :p
oby tak zostalo :D


dobra jestes nieźle sie usmiałam - rozumie że nie chcesz nic przytyc w ciąży- dziewczyno nie szalej bo stracisz dziecko , bedziesz sie potem martwic sobą teraz najwazniejsze jest dziecko , czasami wydaje mi sie, ze niektore z was powariowały - bez obrazy , ale nie da sie urodzic zdrowego dziecka i nic nie przytyć , no ,ale mamy tutaj obraz naszych chudych modelek w telewizji i mody na chudośc, trzeba by się tylko zastanowić komu się to podoba bo ja oprócz właśnie ych wychudzonych nie znam nikogo takiego a tym bardziej naszych facetow
 
Do góry