reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Azile dziękuję kochana ,nałapałam ;))
ja tez mam pełną chatę-dzieci ,pies i mąż :))

Iwet ja mam skończone 32lata-w lipcu skończę 33..
więc my prawie rówieśniczki ;)
no mam nadzieję ,że nam sie uda w 2012-w końcu rok jest długi:)))

co do syna to ciężko mi radzic bo ja mam dzieci w młodszym wieku i nie znam jeszcze takich problemów...
&&&&& za mądrą decyzję..wiem jedno -nauka jest najważniejsza-potem przyjemności..
 
Ostatnia edycja:
reklama
I po świętach... ;-)

Iwet
- ja też niestety nic nie doradzę...

mamo05 - oby witaminki pomogły!

Pawimi - popieram mamę05, koniecznie pochwal się kreacją jak ją już wybierzesz :)
 
Hej Napisałam posta mi mi skasowało :-(
Iwet - poszukajcie może innego klubu? Taki który ma inne godziny treningów? Myśmy tak zrobili. Marcinek wraca ze szkoły o 16, wiec rozumiem problem. Teraz trenuje w innym klubie 2 razy w tygodniu. Jeździ na turnieje, gra w lidze młodzików. W III Króli jedzie na turniej do Gdańska. Ale zna warunek - nie może opuścić się w nauce. Na początku miał warunek - nie odrabia prac domowych - nie ma meczy - trenować może, ale na szczęście, on się nawet podciągnął w nauce - zawsze był dobry, nieco postawa mu się skiepściła, ale wierzę, ze jeszcze będzie baaaaardzo dobrze jak kiedyś.

mamo - łykaj witaminy, Tom niech też łyka - nie zaszkodzi, na bank nie zaszkodzi - trzymam kciuki.
Azile - dbaj o siebie i maluszka
Leika- jak się czujesz jako wielodzietna? Prawda, ze inny wymiar macierzyństwa niż z jednym bobasem?
Pawimi - życze Ci, żebys wynalazła kieckę - u mnie Sylwek w domowych pieleszach - Arturro przedwczoraj wysypała ospa :-(
 
Leika dzięki ;))

Joaś - pewnie,że nie zaszkodzą :)
no i skoro wysypało Artura to już bedziesz miała "z głowy" ospę ..tyle,że teraz przykro patrzyć jak się dziecię męczy...utul Go ode mnie -słodziaka kochanego..
 
Kochana, ten słodziak strasznie rozrabia, nie gada a potrafi się kłócić z rodzeństewm na sotro, krzyczy, ciaga za ubranie jak czegos chce. 13 miesieczny cwaniak. Chyba czas na kogoś młodszego od niego ;-)
 
hihi serio joas ,ach jak dodaja energi kobietki ,ktore jak ty wielodzietna mamusiu mimo masy obowiazkow mysla o kolejnym malenstwie.;-)
az checi do zycia wracaja
co do daniela to do tej pory mielismy umowe,ze gra dopoki daje rady w szkole ,ale zarty sie skonczyly masa tego i widze,ze on sam jest bardzo zmeczony,bo trudno wszystko pogodzic. mam spotkanie z wychowawca w polowie stycznia i po nim podejmiemy ostateczna decyzje.ewentualnie poszukamy innego klubu.daniel na sama mysl,ze nie bedzie mogl grac ma lzy w oczach i wierzcie mi,ze ja tez.
 
Ostatnia edycja:
hahahah Joaś -mówisz ,że tak dowodzi ekipą :))
ależ bym Go wyściskała;))))
a jeśli myślisz o córce -bo u Was przeplatanka więc teraz czas na dziewczynkę -to ja Ci kibicuję z całego serca ;)))


Iwet a u Ciebie jak z cyklem-zaczęłaś starania czy czekasz na efekt??
ja mam 9d.c. więc u nas czas starań.
 
czekam na efekt tak...
a u ciebie goraco w sypialni:)
ja mam nadzieje,ze wkrotce sie uda,bo mezulek ma kolejna prace blisko domu wiec bedzie wiecej okazji na przytulanki.
ej a skoro joas ma przeplatanke to ja tez chce i to razy2:-)
 
Myśmy nigdy jakos szczególnie nie starali się o dziecko :-) A teraz to był taki żart :-D Póki co mam zamiar rozwijać skrzydła w jakości a nie ilości :-) Tylko znowu: nie zarzekam się, że nie i nigdy w życiu, bo to nie ma sensu :-D
 
reklama
Joaś wiem kochana ,wiem ;))

Iwet no to &&&&&&&&&& za przeplatankę;))
u mnie w kolejności powinna być córka a czy będzie i czy wogóle bedzie dzidzia to sie okaże.
ja mam 3 rodzeństwa:
jestem ja
brat
siostra
brat
wszyscy co 3 lata jesteśmy:)
planowana była 2 reszta...podrzucona przez boćka ;))

ciekawe Kto tam u Zuz Inki mieszka-u Niej też "pora" na babeczkę do kompletu ;))
 
Do góry