reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

witajcie Mamuśki,
Ja troszkę zapracowana jestem, ale taki czas dla nas wszystkich.

Joaś - dziękuję i wzajemnie, dla Ciebie i dzieciaczków.

Zrobiłam właśnie coś głupiego... najpierw wypiłam sobie herbatkę z mleczkiem, a potem nastawiałam kapustę kiszona na bigos, a że uwielbiam sok z kapusty, to tak sobie troszkę pociągnęłam.
Toaletę mam bliziutko od kuchni, ale mam nadzieję, że nie będę musiała tam biegać.
 
reklama
Witajcie. Oczywiście zamieszanie u nas pr5zedświateczne. Dziś pakowałam prezenty na Mili drzemce bo jak juz pojedziemy do taty to pewnie nie bede wiedziała w co ręce włozyć.
AnnaS współczuje bardzo, cięzka jest smierć tak młodej osoby
Asia Kc to ogrom pracy przed tobą, u nas wigilia tradycyjna więc jemy to samo od lat
azile hoho kawał bobasa, super, ze ok
Joas u nas tez słońce. A ja juz bym pojechała do taty bo wiem ile tam roboty ale P pracuje do środy
katrinka mam nadzieje, ze ok u ciebie z brzuszkowymi rewelacjami, nieźle namieszałaś
mama ide
 
Jakbyscie potrzebowały szybkiej, niezawodnej i naturalnej kuracji oczyszczającej (czyt. przeczyszczającej) to polecam zestawienie mleko i sok z kapusty kiszonej - tylko wcześniej zarezerwujcie sobie toaletę na wyłączność. Dobrze, że my mamy 3 w domku.
Ale jak leciutko się czuję....
 
Witajcie. U mnie była wczoraj koleżanka i nie było mnie cały dzien. Ale widze, ze i tak tu pustkiDzisiaj obudził nas śnieg i czuje się światecznie. Jutro jedziemy do taty.
Współczuję wszystkim pracującym ja od lat mam pierwsze wolne przed świetami. Od razu inaczej
 
witajcie ..wracam do żywych po mega zamieszaniu w pracy...przy czy zamieszanie-to delikatne słowo..

mam nadzieję,że po wczorajszej rozmowie z szefową będzie teraz lepiej..


pozdrawiam Was kochane wszystkie i ściskam :)
smacznej kawki życzę.
u nas wczoraj zawaliło sniegiem-wracałam do domu 35minut-a normalnie góra 15 min wracam..
niby dzis ma wszystko stopnieć ,ale póki co mróz trzyma .
Bono przeszczęśliwy bo to jego pierwsza zima;)
dzieci czekają kiedy bedzie ich ciągnął na sankach:))
Bono biały śnieg biały-widac gdzie jest Bono po czarnym nosie ;))))
 
Hej Kochane wpadam zyczyc wam WESOŁYCH ŚWIĄT!
Już pomału czas świąteczny
zbliża się krokami
i też chcemy biały puch
poczuć pod stopami.

A tu jeszcze tyle spraw
trzeba zrobić przecież,
bo gdy zjawi się wigilia
i gwiazdka zaświeci.

Ten baśniowy czas świąteczny
tak dzieci raduje,
bo to gwiazdor pod choinką
prezenty pakuje.


Mały drobiazg dla każdego
serdeczny przeznaczy,
czułe słowo,uśmiech serca
bo tak wiele znaczy.

I ja wam przyjaciele
choć jeszcze nie święta,
składam sercem te życzenia
niech płynie kolęda.

Niech się oczy wasze śmieją
i serce raduje,
a miłości moi mili
nigdy nie brakuje.:***
 
"Wierzysz, że Bóg się zrodził w betlejemskim żłobie...
...lecz biada ci, jeśli nie narodził się w tobie!"

(Adam Mickiewicz)


W ten wieczór Wigilijny
niech przy Waszym stole
panuje zgoda i miłość,
a poczucie rodzinnego ciepła i jedności będzie mocnym fundamentem, dodającym sił i odwagi
podczas podejmowania najwazniejszych życiowych decyzji.


christmastreebydreamingmb21.jpg







 

Załączniki

  • choinka_foto_big.jpg
    choinka_foto_big.jpg
    61,9 KB · Wyświetleń: 18
reklama
Witam kochane
biggrin.gif




Jesteśmy u taty i świąteczna atmosfera bije z każdego kąta. Zapach gotowanych grzybów i kapusty do farszu, słodkiego makowca i choinki dopełniają całości. Przygotowania już wrą. Milusia grzeczna i kochana. Niestety wszyscy jesteśmy przeziębieni.
W święta na pewno nie zaglądnę a myślę, że forum będzie świecić pustkami i w sumie tak powinno byc.
Życzę wam kochana Świąt słodkich jak makowiec i pachnących jak choinka. Atmosfery pełnej miłości i radości. Spokojnego Świętowania i rączki małego Jezuska na waszych czołach. Wesołych Świąt
kartki-z-zyczeniami-na-boze-narodzenie.jpg
 
Do góry