reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Joaś-usprawiedliwiona :)
a reszta babeczek???


Domino znów rozpalony,przykryłam Go 2 kołdrami bo ciągle mówił ,że Mu zimno...teraz śpi..
Zuza też.

Majqa-super,że okazałaś serce psiakowi-chwali się !!!
 
witajcie
jeszcze tydzień i może będzie mi łatwiej się dobić do klawiatury.
Póki co młody całymi dniami okupuje laptopa... sorki.
 
Witajcie!!
Melduje się , ale czasu brak. podczytuje , ale na pisanie to już nie wystarcza. Myślę że już jutro znajdę więcej czasu. Dziś mam mega zabiegany dzień. Ale i dzis mam usg i się ciesze. Jutro wizyta u ginki i wszystkie wyniki będę miała skompletowane. Od poniedziałku biegam i zbieram badania na wizytę.
Zdrowia wszystkim chorującym
 
ja sie tez melduje bo wzywaja :-D:-D troszke zajeta jestem i przyznam ze okazjonalnie podczytuje ale niestety nie mam czasu na rozpisywanie sie. Wpadne moze w weekend do was na dluzej. Pozdrawiam, sle buziaki i trzymajcie sie mocno!
 
Hej :)

oj pusto tu fakt

Byłam dzisiaj z Natalią u dentysty. Bidulka wystraszona była ale pani dentystka rewelacja :) I ząbek zrobiony :) Idą jej już szóstki.

azile - daj znać jak wizyta i dzidziuś
mama - jak Domiś?
 
Hej Babeczki,

ściskam całą "moją" gwardię i witam się w Mamusiami, z którymi nie miałam jeszcze okazji sie poznać :)
Krótka opisówka - Maureen, marnotrawna założycielka tego wspaniałego wątku, która pojawia się i znika jak murzyn na pasach, a znika wtedy, kiedy chowa głowę w piasek z róznych powodów :) Przeważnie wraca jak australijski bumerang. Mama 3 wspaniałych córek - Pauli lat 12, Amelki lat 3 i Marcelki niespełna 2-letniej.
Cieszę się Dziewczyny, że wciąż piszecie właśnie tutaj.

Acha, Strajna - mieć 3 dzieci to 3 razy wiecej szczęścia niż sobie możesz wyobrazić :)) Czego oczywiście nie byłam świadoma 2 lata temu, jak można wywnioskować z lektury pierwszych postów tutaj;) Na szczęście poznałam tutaj wspaniałe Kobiety i Matki, które szybko naprostowały mój błedny obraz sytuacji :)

Buziaki kochane.

P.S. Napisałam więcej tam gdzie zawsze :)
 
Majqa no to dzielna córa -moje tez chodza do dentysty i spoko :))
jak piesek ???????
a Domino oki!!! :)) po 4 dniach goraczki dzis już leków na noc nie dałam bo nie gorączkuje..
oby w nocy juz goraczka nie wróciła...
wyniki badań ma ok..
jedyne co to kazała morfologie za 2 tyg.powtórzyć bo hemoglobina powinna być od 11 do 14 a On ma 11,1 wiec na dolnej granicy i za 2 tygodnie powtórzymy i się okaże czy podac jakichś preparat z żelazem...


Maureen- moja kochana -witaj w końcu słonko nasze:)))
ukochać dzieciaczki:):)
ja wciąż chcę się przekonac o tej wielkiej miłości i czekam kiedy nasza rodzinka sie powiekszy..

Azile jak tam????????
 
reklama
Anie dzis na pasach potracil autobus. na szczescie nic sie nie stalo w sensie ze zatrzymal sie tuz przed nia i tylko ja popchnal wiec ma potluczona glowe. Zgloszone na policje doktora w szkole. Obserwuje ale mam nadzieje ze nic nie bedzie sie dzialo. jak otrzymalam telefon to sobie siadlam a kobiety ze wiedzialy ze w ciazy to nie wiedzialy jak ze mna gadac zeby bylo delikatnie.

Musze ochlonac i wtedy napisze wiecej

Pozdrowienia
 
Do góry