reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Jestem na chwilke, mialam dzis dzien weny do sprzatania wiec wykorzystalam...powtarzajac sobie pamietaj jestes w ciazy, jestes w ciazy...
Maciej dalej w domu ale juz lepiej. Krzys przez weekend walczyl z zapaleniem spojowek ale juz opanowane. Chcialam go dzis jeszcze do szkoly nie puszczac ale jemu szkoda bylo nie isc :szok::-D. Zawiazlam samochodem i poprosilam wychowawczynie ze gdyby co to dzwonic.

Mamo wspolczuje goraczki i takiej??? diagnozy. U mnie goraczka przewaznie towarzyszy dzieciom przy anginie...ktora nie daje objawow tylko gardlo bialo oblozone. Przy wysokiej goraczce podaje nurofen+paracetamol z przepisu lekarza :tak:
Sempe moja Ania mlodsza niz Twoje ale tez czasem zostawiam chlopakow z nia bo musze wyskoczyc na zakupy czy cos zalatwic
Majqa u Was tez choroby wspolczuje!

Zdrowia dla wszystkich chorujacych. Pozdrawiam!!!
 
reklama
ewunia - wysypka póki co od pasa w górę
mama - pięny salonik ::

Maruś już się przebudził ... :/ Kurcze nie wiem czemu on tak kiepsko śpi - odkąd skończył 4-ry m-ce tak się pokiełbasiło a na dodatek nie wiem jak mu pomóc :// ehh
 
a co tu dzisiaj takie spustoszenie???

witajcie juz w południe:-)
mąż własnie jest na rozmowie o prace a mnie sciska ze stresów!
na 15.10 idę do kontroli z całą trójką... Alicji się pogorszyło wiec pewnie antybol dostanie....
niech juz to zapalenie oskrzeli nam odpusci!!!


czekam na wiesci jak tam Wasze chorowitki, lepiej??

Pawimi gdzies za oceanem nam znikła:tak:
 
Ostatnia edycja:
Cześć wszystkim :p
Faktycznie pusto tu dzisiaj. Maruś zdrowy a wysypka schodzi. Tylko bardzo mało je -a najlepiej by to był cyc... :-\

znaleźliśmy dzisiaj pieska - szczenię, jest to sunia. Dziewczynki zachwycone i cieszą się że zostanie z nami. Nadały jej imię LUNA. Biedna zamarznięta i głodna była.
 
i ja pokaze sie ze jestem :-)

Wczoraj wysprzatalam wiec dzis mam wolne ;-)

A jutro mama przyjezdza na dluzej wiec bedzie mnie mniej...jesli to mozliwe :-D

pozdrawiam!
 
Witam i ja ;))
Majqa ciesze ,się że Marek już lepiej;))
Sempe zdrówka dla dzieci i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za męża!!

Zuz Inka fajnie,że mama Cie odwiedzi ;)ciesz sie chwilą :)

Pawimi no właśnie co Cie tak wcięło??czekamy,tęsknimy!!

Cokies?????????????????
Weroniczka?????????????????
Wisieńka nie ma neta to usprawiedliwiona..

Ewuniaf?????????????????????
AnnaS ??????????????????????
Joaś?????????????????
Katrina??????????????????


i reszta gangu Olsena-meldowac co u Was
 
reklama
Do góry