reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Witajcie!!!
Zuzuia szok!!!!!!!!! Dobrze , że to tylko tak się skończyło. Tulaski i wsparcie ci przesyłam.:)

Wczoraj byłam na usg i oczywiście wszystko ok. Dzidziuś okaz zdrowia. termin porodu potwierdzony. Niestety było tak ułożone że ani buzi ani tego co kryje pomiędzy nogami nie można było zobaczyć.
Robiłam tez różne badania z powodu kołatania serca i omdleń. I tak ekg mam super, tsh bardzo dobre co mnie cieszy, bo juz sobie poczytałam jakie wady może mieć dzidzia z tego powodu. Elektrolity tez ok, choć sód mam w dolnej granicy. Mam więcej solić:szok: i pić 3 litry dziennie. To wszystko zakończyłam właśnei szalony tydzień badań i tysiąca innych spraw.
Pozdrawiam
Mamo a ty idziesz do ginekologa??
 
reklama
alize, sempe - cieszę się z Waszych dobrych wyników badań!
Weroniczka - spóźnione życzenia dla Małgosi! :-)

A dziś moja księżniczka świętuje 3. urodzinki ;-):tak: Poszła dumna do przedszkola z torbą czekoladowych cukierków :-)
 
Azile tak ,na 17.15 mam gina..
dobrze,że po wizycie wszystko si!

Sempe cieszę się ,że i u Ciebie dobrze;)
choc rwa kulszowa to brzmi niewesoło;/

Weroniczka,Leika ukochac dziewczynki..
 
witajcie

Pawimi - ja jestem tylko na NK, na Facebook-u mnie nie ma.

Mama - witaj dobra kobieto. Piesia masz ślicznego, tu Labradorów i Goldenów Ci jest masa, ale to na prawdę bardzo wesołe i pogodne psy.
 
Katrina dzięki ;* no nasz Bono tez jest przekochany:)))

Azile ;*
po wizycie oki-pani mega miła,zbadała ,zrobiła cytologię.

mam dziś 9d.c. a już pęchol 21mm :)))))))))))))
i endo aż (jak na mnie) 8mm!! a pod koniec cyklu miewałam 5mm więc póki co super,tymbardziej ,że jeszcze urośnie:)) a im grubsze tym lepiej dla dzidzi bo ma sie gdzie zagnieździć ;))

poza tym byłam jeszcze u Zuzy na wywiadówce-niedawno wrócilismy.
dzieci juz w łóżkach,my kolacja i zaraz ;)))))))))))))))))
tak więc &&&& i ~~~~~~~~~~ mile widziane ;))))
 
azile - dzięki, u mnie wszystko w porządku, więc i samopoczucie super! trochę mi rodzinka szwankuje zdrowotnie, ale ja póki co się nie poddaję, a jak Ty się czujesz??
 
reklama
Leika moje tez zawsze są w łóżka ok 19.30 i tak do 20.15 juz smacznie spią. starsze chłopaki mają czas do 22.00 ale do mnie wstęp juz wzbroniony:-)

Mamus jakie dobre wiesci, dotykam brzusia mego śle Ci same ciązowe fluidy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

juz po urodzinkach męża, teraz zabrał menele i na trening pojechał a ja mam czas dla siebie:-)

spokojnego wieczorku
 
Do góry