reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
witam się wieczorową porą

Martika, Jotemka - jak tam Wasze brzuszki? Jak się czujecie?

Sempe - ano właśnie - co kraj, to obyczaj. Nie narzekam jednak, bo łatwiej tu jest zdać prawko niż w Pl.

Hania - buziaki i napisz co u Ciebie.
 
Weszlam sie przywitac z rana i zyczyc wszystkich milego ,slonecznego dnia :)
Witaj Jotemka Ty to juz niedlugo powitasz swojego malca :tak:widze, ze przygotowania do pojawienia sie maluszka ida pelna para. Jak sie czujesz?
katrinka dziekuje juz lepiej sie czuje, milo, ze pytasz :tak:jak na poczatku ciazy (wyjatkowo) nie mialam mdlosci to 2 dni temu mnie napadly i jakies skurcze sie przypaletaly, ale dzis juz jest ok. Wczoraj bylam na zastrzyku anty D i do porodu mam spokoj. Chyba w kazdym innym kraju jest latwiej i szybciej zdac prawko niz w ostatnich latach w PL

Mama mala poglaskana ;-) duzo klientek zycze :tak:

pozdrowienia dla wszystkich
 
czeeeeść kobietki-słonko od rana więc :-)


Hana
i ja Cię ściskam :))) czekam aż wlecisz i napiszesz co u Ciebie :tak:
tęsknie


Martika
dzieki ;)) klientki dopisały i we wtorek i wczoraj i na dzis i jutro tez zapisy są więc
interesso się kręci .


Jotemka
przymierzaj się do pakowania torby przymierzaj:tak:
kiedy masz tego fryzjera??na początku kwietnia jakoś ?
jak dzieciaczki-Arti już zdrowy??


Pawimi
no mi ostatnio w ogóle nie po drodze na fb:baffled:


Katrina,Patik,Natkaa,Sempe
milusiego dnia i uśmiechu :)



smacznej kawy laseczki i do napisania :-)
 
Hej,
No właśnie czasu brak... Więc wlatuje jak po ogień..

Pawimi dzięki wielkie:-)
Mama... 4maja mamy komunie w Rokietnicy:-) super ze inters się kręci, lepiej niż w Poznaniu?
Jotemka to ja Ciebie podziwiam... 6swoje to jest wyczyn:-)

Pozdrawiam resztę dziewcząt:-)
 
Sempe
lepiej kochana-bez porównania :)) i do tego mam wszystko opanowane-odbiór dzieci,dom,klientki i nie jestem tak zmęczona codzienną gonitwą bo juz był czas ,że pół dnia w aucie spędzałam ..a teraz ..... teraz jest bardzo dobrze i oby tak zostało :)


oki-kawka dopita ,lecę do pracy..
 
Martika - wydaje mi się, że dopiero co tez chodziłam z brzuszkiem, a tu mały zaraz skończy 2 latka... super, że już dobrze się czujesz i oby tak juz do końca.

Sorki - ten tydzień był mega pracowity i intensywny - padam!
 
Katrina fajnie tak po 2 corkach odmiana w postaci malego krolewicza pewnie :tak:tez tak chcialam :zawstydzona/y: ale bedzie 3 ksiezniczka i pewnie bedzie najbardziej rozpieszczona ;-)zycze dluzszej chwili wytchnienia i regeneracji sil w weekend :tak:
milego dnia dziewczyny :tak:
 
reklama
Do góry