reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

mama no to swietnie, ze cos Ci zostaje, oby z czasem zostawalo w kieszeni coraz wiecej :) mamy psa mamy, jakos dom bez psa pusty sie wydawal, teraz mamy cavaliera z wada genetyczna ;) od roku... chociaz nie powiem, ze brakuje mi takiego wielkiego wlochatego malamute. Moze kiedys :) na razie wystarcza nam pies wielkosci kota ;) a wasz jak sie ma?
 
reklama
nasz koń hahahaaa ma się dobrze :) niedawno skończył 3 lata..jest przekochany,uroczy i w ogóle cudny :-D
fajnie,że macie psiaka:tak:

a co do firmy to oczywiście chciałabym aby lepiej szło bo za kilka m-cy będe już płaciła duży zus -ponad 1100zł ..teraz płacę 420 a po 2 latach działalości wchodzi sie na duzy zus i nie ma zmiłuj :baffled:
a Wy-jaka branża??
 
Mama rozkreci sie :) ehh te Zusy i inne oplaty :/ moj wlasciwie to robie wszystko, teraz wraz z pracownikami rozbiurki robi i wiele innych rzeczy zwiazanych z budowa typu malowanie, gladzie itp a ja od strony biura ;) papierki dla ksiegowej szykuje czy dla chlopakow, pilnuje by wszystkie urlopy byly odnotowane itp itd tutaj od poczatku placisz wszystko normalnie, co gorsza placisz podatek za biezacy miesiac i w styczniu jeszcze placisz podatek z gory od zarobku ktory prawdopodobnie bedziesz mial w nadchodzacym roku, taka jakby zaliczka :/ no ale lepsze to niz jak pracowal na etacie i to co zarabial nie bylo adekwatne do tego ile czasu spedzal w pracy...

kon powiadasz :D heh konie sa fajne ;) jak widac z opisu :D Twojego
 
Martika
dokładnie...te kurcze opłaty...no ,ale trza się szarpać i płacić..
dzięki za Twą wiare -licze ,że się rozkręci i będę dawała radę .

no nasz przyjaciel jest rewelacyjny-wieczorami mamy nasze chwile na pieszczoty,przytulanie..i jak zapomnę ;-)to podchodzi i buziakiem puka mnie w rękę :-D albo piłeczkę przynosi..albo po prostu podejdzie i buziakia połozy mi na nogach :-p
wczoraj położyłam się na podłodze-robiłam brzuszki-Ty bys widziała co wyprawiał :-D
i jeszcze te jego miny :-D
uwielbiamy go wszyscy :)
zaraz Ci wstawie pikczera
 
to łon :cool2:
 

Załączniki

  • bono.jpg
    bono.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 31
  • Zdjęcie1958.jpg
    Zdjęcie1958.jpg
    39,8 KB · Wyświetleń: 30
  • Zdjęcie2010.jpg
    Zdjęcie2010.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 33
ale on jest fajny, a jaka corcia sliczna mloda dama :D
ja to mam takiego dziwolaga ;) jedyne zdjecie jakie mam na tym sprzecie jest z moja najstarsza pociecha...
 
Wpadam się zameldować:tak:
Czas biegnie jak szalony, nie wiadomo w co ręce włożyć. Ale w sumie jestem póki co zadowolona, taka zmiana otoczenia wpływa pozytywnie na moją psychikę:-D
Dzieciaki dokazują jak zawsze, Jaśko dziczy i nie wolno go z oka spuścić, bo chwila nieuwagi i zaraz coś nawywija:sorry2:

mama - szkoda że ten okres mniejszego zusu taki krótki:baffled: pozostaje życzyć jeszcze więcej klientek:tak:
martika - witaj, gratuluję trzeciej córeczki:-)
Jotemka - jak samopoczucie? znalazłaś tę koszulę?
sempe - podziwiam i zazdroszczę , podziel się powerem;-)

pozdrawiam serdecznie i wiosennie:-)
 
witajcie

Mamusia - u nas pogoda do d...y, znowu jakieś wietrzyska się zaczęły, juz dość tego zimna!!! Poza tym - w piątek - wreszcie zaliczyłam swoja pierwszą jazdę, tylko muszę sobie znaleźć innego instruktora, bo mój mąż się do tego nie nadaje.

Buziaki dla wszystkich i witam nową mamusię!!!
 
reklama
Dzien Dobry :)
Dokladnie tak jak piszesz mama my na szczescie wciaz mlode, piekne, zgrabne, gibkie :D
Patik dziekuje
Katrina widze, ze nie tylko na Bawarii jakies zawirowania pogodowe, najpierw 24 stopnie w cieniu, potem deszcze i wiatrzyska, potem znowu cieplo a dzisiaj snieg :/ robisz prawo jazdy? czy wracasz na drogi? :)
milego dnia wszystkim zycze
 
Do góry