reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Jotemka - śliczny brzusio i żaden wieloryb!!! Z Kuba miałam obwód brzucha 116cm (!!!), a w pupie 118 cm(!!!) - bardziej przypominałam wieloryba.
Ty wyglądasz na prawdę bardzo ładnie - aż zazdroszczę.
 
reklama
Laski, u mnie nic sie nie dzieje, nuda jak w polskim filmie, czyli gonię w piętkę ;-)
Byłam w sobotę u gina i nakzał przygotować torbę do szpitala. Jaką torbę ja się pytam????? Jaki szpital???? Przecież mam jeszcze tyyyyyyyyyyyyyle czasu :tak::happy::happy:
 
Jotemka śliczny brzusio :-)

Ja po zabiegu ciężko i powoli dochodzę do siebie, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej, jedno wiem na pewno nigdy nie zgodzę się na znieczulenie w kregosłup.
 
Mamusia, Jotemka - niestety, ale Kasiulka przegrała walkę z chorobą, nie mogę tego przyjąć do wiadomości... nie dociera to do mnie.
 
Katrina, wiem, dowiedziałam sie wczoraj rano. Mnie przeraza że na czerwcu 2010 jest jeszcze jedna mama, która walczy... Koszmar co za świat....
 
witajcie..

Natkaa
dochodź do zdrowia ..a czemu nie wspominasz dobrze ZZO?? głowa boli po tym znieczuleniu czy co ???


Jotemka
pięknie wyglądasz...
ciążowo,kwitnąco-->pieknie:tak:
pakuj torbe ;-)


Katrina
też przeczytałam wczoraj o Kasi:-( bardzo,bardzo to przykre.....rak zabiera okropnie dużo ludzi.........żal mi tych dzieciaczków...
 
Witam po długiej nieobecności ....

ja juz w pracy od poniedziałku, dzień mija mi tak szybko że nie ogarniam tego co sie wokól dzieje. Jaśko sie rozchodził na dobre. Z Zosia bylismy na badaniach wzroku w Katowicach w klinice i sie okazało ze moja Gwiazda ma o wadę 5,5 + na lewe oko, a 4,25 + na prawe, do tego astygmatyzm, zez zbieżny lewego oczka i niedowidzenie. Przed nami dluga droga rehabilitacji. Niestety mieszkam w takiej dziurze ze na przepisane ćwiczenia pleoptyczne musiałabym dojeżdżać ok. 100 km w jedna stronę. A konieczne jest przeprowadzenie 10 ćwiczeń dzien za dniem...bedziemy kombinować co z tym faktem zrobić

Jotemka, sluchaj lekarza i sie pomalu pakuj:) brzuszek masz śliczny!!!!

Nie umiem zrozumieć dlaczego tak mlode osoby odchodzą :((((( Kasi nie znalam ale jej przegrana walka tak mna wstrząsnęła ze jak tylko czytam o tym to lzy same naplywaja do oczu.

tą dziewczyną co teraz przyjmuje chemie jest mamusia z watku luty 2013 , piszemy razem na bb. Mocno jej kibicujemy i modlimy sie żeby pokonala chorobę!!!
 
reklama
witajcie ...słonko zostawiam tym,które jeszcze go nie mają ..piękny dzień..



Patik
witaj kochana..wiem jak lecą dni jak się ma dzieci i jeszcze pracuje + domowe obowiązki...żeby tak czasem można było dobę rozciągnąć albo być w dwóch miejscach na raz :sorry2:


trzymam i ja &&&&&&&&&& za Waszą wątkową koleżankę....
ehhhhh
 
Do góry