reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Mama05 pisz z nami smialo, nikt Ci dzieci liczyl nie bedzie:-D;-)

Hej hej a gdzie reszta??? Juz weekend sobie zrobilyscie:-)

Pozdrawiam!:-):-):-)
 
Hej :-) jedno dziecie wysłałam do babci a z drugim walczymy z ospą, wczoraj przestraszyłam sie troche, że to jeszcze angina albo inne paskudztwo, bo zaczęła mocniej gorączkować i mówiła, że gardło boli, byłam bliska wezwania lekarza do domu, ale po paracetamolu gorączka zeszła i wreszcie krosty przestały wyskakiwać, a te pierwsze jakby pomalutku zaczynały przysychać, więc może najgorsze za nami...i moge rodzić
dzisiaj śnił mi sie mój maluszek, tak wyraźnie i fajnie...
poza tym nogi znów strasznie mi spuchły, zwłaszcza stopy mam jak u bobra :wściekła/y:i przy chodzeniu troche bolą, chciałabym już uporać sie z tą ospą i urodzić
troche sie obawiam tego początku, nie wiadomo do jakich charakterków zaliczy sie dzidzia i ciężko będzie zanim sie wszyscy przyzwyczaimy do nowych warunków, jak to u was, potrójnych już mam, było na początku, dodam, że na pomoc męża raczej nie licze a mieszkanko mamy małe...:confused:
u mnie z kompem w weekend o tyle gorzej, że mąż w domu i dostęp ograniczony
 
Hejka!:-)
Aniu u mnie jak trzeci Maciej sie urodzil to z nim nie bylo problemu...jadl spal i robil w pampersa;-) gorzej z Krzysiem bo wychuchany najmlodszy i z dnia na dzien stal sie sredni. Byl strasznie zazdrosny i trzeba go bylo pilnowac. Ani tez a to dlatego ze caly czas chciala macka brac na rece bo taki slodki
Ale ogolnie to wcale rewolucji nie odczulam choc sama bylam w tygodniu bo M na delegacjach

Pozdrawiam weekendowo!!!
 
Witajcie :-)

No, to ja muszę oficjalnie do Was dołączyć, bo póki co to się tajniaczyłam:zawstydzona/y:

My również jesteśmy szczęśliwymi rodzicami szalonego trio:happy2:w składzie Rita 25.4.2006, Emanuel 20.8.2007 i Antoś 2.11.2008 :-p

Ogólnie po mimo, stałych pór i organizacji, nasze dzieci przyczyniają się do huraganów, powodzi i trzęsień ziemi;-):baffled: Ale tak po za tym to luz:-p

Teraz od lutego wracam na studia, kończę prawo jazdy i czekam na wiosnę:cool2:

Co do dzieciaczków to mężaty wraz z moją pierworodną, wiercą mi dziure o siostre, ale ja narazie nie chce, może za 5 lat?? ale niekoniecznie:sorry2:

Fajnie, że tu dzieci nie liczycie, to taki komfort psychiczny, szczególnie jak się ma więcej niż 2 dzieci:sorry2:

pozdrawiam sobotnio:-)
 
Ostatnia edycja:
MAMA W BOJU- witam Ciebie to widze,ze u Ciebie maluchy rok po roku-pewnie masz sporo pracy:tak: my zaczynamy starania o 3 od czerwca i jak szczesliwie urodze to corka bedzie miala 6 lat a synek 4 lata-tak wiec oboje beda w przeszkolu a ja bede mogla oddac sie Maluszkowi. a jak Twoje porody-wszystkie naturalne:confused:czy 3 byl choc troche latwiejszy,szybszy od poprzednich:confused:
 
mamo5:u mnie najlepszy poród był 2, rodziłam naszego synka do wody, i było super, przy trzecim były już większe stresy, bo młodemy tetno zupełnie zanikało i mi się nie chciała szyjka dobrze rozszerzyć,pomimo oksy i leków na rozszerzenie, a lekarz chciał zebym naturalnie urodziła:baffled:więc jeden lekarz szykował się do cc, a ordynator, stwierdził, że to 3 dziecko więc jakoś sobie poradzę:wściekła/y:urodziłam dzięki położnej, bo mi umiejętnie rozszerzyłą szyjkę-pomimo zakazu lekarza! Gdyby nie położna, to nawet nie chce myśleć jakby się to skończyło:no:
także nigdy nie wiadomo, co nas zastanie, bo tego nie da się przewidzieć:sorry2:niestety
 
witam was kochane


ufffffff wreszcie mogłam zasiąść po kąmpieli i pije sobie piffko;-):-D:-) a mężulek dzieci kąpie:happy2::happy2:

dzisiaj cały dzień spedziłam w kuchni gotowałam jak bym armie miala w domu:tak::tak:ale zato jutro tylko rosołek isałatka z ananasai luzik mięsko zrobiłam dziś udka faszerowane i skrzydełka sosem mniam mniam;-);-):-p:-p i jak tu nie przytyć atak apropo odchudzania macie jakieś sposoby na zgubienie tłuszczu ćwiczenia nie wchodzą w gre bo ja leń :wściekła/y::wściekła/y::szok::szok:

witam nowe mamusie

AnnaS


jak urodziłam trzecie niebyło żle gabi była kochanym dzieckiem tylko jadła i spała:tak::-)a starszki byli zachwyceni nią i też na tygodniu byłam sam bo mąż w pracy a miesiąć po porodzie miałam robotników i gotowałam im trzy razy dnia tak że głowa do góry bedzie dobrze


mama w boju


my dzieci nieliczymy dzisiaj trójka dzieci to potologia:wściekła/y::wściekła/y: wzglendem niektórych oczywiśćie ja nawet dzisiaj usłyszałam od znajomego żebym sobie jeszcze jedno bachneła to więcej bede miała podatku do zwrotu:shocked2::shocked2:ale go zj......am moje dzieci moja sprawz:wściekła/y::wściekła/y:



a gdzie reszta kobietek meldować sie migiem


życze miłego wieczorku
 
reklama
jak mi ktoś wytyka 3 dzieci w tak młodym wieku (mam 25), to ja mu na to, że ktoś musi na jego emeryture pracować... szkoda tylko, że moje dzieci będą musiały pracować, na tych wszystkich malkontentó, który teraz kręcoąnosem, że tyle dzieci:no:
no, cóż jak to mawiała moja babcia: głupi sięurodziłeś, głupi umrzesz:sorry2:

bodzio: iwdzępyszny obiadek wyszykowałaś, mniam mnia:-p
 
Do góry