reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
dziewczyny czytacie czasem na babyboom te opisy rozwoju pogrupowane miesiącami, ja czytałam dziś z ciekawości i stwierdzam, może niesłusznie dla was, że ten co je pisał przesadza czasem i to grubo.....

według tych opisów powinnam za miesiąc nauczyć Tomka grać w bierki i warcaby powinien już bawić się abstrakcyjnie czyli np. bawimy się w przychodzi piesek do lekarza
znać 50 słów i łączyć je w proste zdania - nie wiem może wasze takie zdolne??? :cool2::cool2::cool2::cool2::cool2: ale moje ma 20 miesięcy i może z 13 słów słowopodobnych czasem powie - no poza tata które wychodzi mu idealnie i halo a reszta zapomnij ja nie wiem może mój syn jakiś zacofany ;/
 
Wszelki duch Pana Boga chwali :szok: odezwały się :rofl2:


... przestań Rechotku się stresować, ja zawsze sobie powtarzam wtedy, że każde dziecko to indywidualność :tak:

P.S. moja Blanka też powinna już raczkować, ale giba się tylko w przód i w tył jak pijany zając, a do przodu ani rusz :-p za to za rączki do chodzenia to pierwsza aż się rwie :laugh2:
 
hehehehe to wiesz ja nie wiem skąd oni te rady biorą ;/ kto to pisze wogóle ??? masakra jakaś :szok::szok::szok: 50 słów ma wymawiać ja nie piknę...nie ja się tym nie stresuje ale poczytałam dziś z ciekawości czy jest statystycznym dzieckiem i się okazało że jest do tyłu za murzynami, bo jak ma 20 miesięcy nie gra w bierki :D hahahahahahahha
 
... he, he, he musisz zacząć przyspieszony kurs co by nadrobić zaległości ;-):tak: swoją drogą to ja chyba jestem jakieś 28 lat za murzynami bo w bierki grałam może z raz w życiu i chyba bym nie potrafiła ;-):-p:laugh2:
 
Rechot Twój niunius ma 20 miesięcy a mój juz 2lata i 4 miesiące i nie mówi ani mama ani tata to dopiero zacofanie. Daj mi linka do tych statystyk.
 
reklama
Do góry