reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Witam was dziewczyny trochę sie opuściłam i tak rzadko tu zaglądam:-(

Ale widzę, że nie jestem jedna:-)

Czarna jeżeli myślisz o złobku to musisz działać jak najszybciej. Moje dzieci wychowane w złobku na Bażyńskich. Damian zaczął tam swoja edukację od sierpnia :-), a zapisywałam go od razu po narodzinach.
 
Dziewczyny zwracam się do was z ogromną prośbą, czy mogłybyśmy razem pomagać, ta toruńska rodzina potrzebuje pomocy, proszę zapoznajcie się z tą historią i pomóżcie jak możecie, potrzebna jest pomoc finansowa, każda złotóweczka się liczy
rozliczając pity na początku roku pamiętajcie proszę o Nince

Fundacja Dzieciom "Zd
 

Załączniki

  • 9927.jpg
    9927.jpg
    9 KB · Wyświetleń: 18
Ostatnia edycja:
Helloł Babolki ;-)


czas leci ... a tu cisza hi hi hi, mam pytanie do bardziej zorganizowanych mamuś, czy jest w Toruniu gdzieś miejsce gdzie można zorganizować fajne pierwsze urodzinki ??? generalnie chodzi mi o to, że nie pomieszczę wszystkich gości w domu, a chciałabym, żeby np.: dzieci miały jakiś kącik zabaw a nie musiały w lokalu sztywno siedzieć na krzesłach :sorry:

z góry dziękuję za info

Pzdr
 
reklama
Studia, praca i moje maleństwo pochałaniają cały mój czas. I jak zwykle wpadam tu tylko z zapytaniem. W sobotę dałam Oliwce słoiczek gerbera: jabłko i jagody (po 4 miesiącu) no i wczoraj wieczorem i przed chwila zauważyłam u niej inną kupkę niż zwykle. Miała bardzo ciemny kolor i mocno gęstą konstystencję. Powinnam się tym nie pokoić czy to tylko reakcja na 'nowe' jedzonko? Wcześniej mała dostawała z deserków same jabłuszko lub marchewkę.

Pozdrawiamy :)
 
Do góry