reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Trochę mnie nie było ale niestety czasu brak bo egzaminy co raz bliżej i muszę się uczyć. Byle do 19 września a potem znowu trochę odpoczynku.

Pozdrawiamy :>
 
Witajcie dziewczyny!
Prawdziwa jesien sie nam za oknem zrobila. ja sobie troche ubarwiwal okna stawiajac wrzos. :-)Juz sie zimy doczekam nie moge, lepienia balwana, saneczek itp.;-)Ach....:-)
mikka - ja nie pomoge niestety:no: nie posiadam nosidla turystycznego, swojego czasu nosilam malego tylko w normalnym nosidelku do 11 kilosow.
Japaneczka - powodzenia na egzaminach!:tak: jak tam dzidzia?:-)
 
Siema.

Znacie kogoś (zaufanego i godnego polecenia) od ubezpieczeń samochodowych ??? Kurcze bo pilnie poszukuje ale Ci wszyscy doradcy to tylko patrzą żeby zarobić :wściekła/y: Chodzi o ubezp. OC + AC
 
ciagle sie umawiamy i tak nic nie wychodzi :-((
a jak się nie umawiamy to proszę pojechałam na barbarkę i spotkałam luuuzną i zdaje mi się, że widziałam zieloną nie miałam śmiałości zaczepić :-))

Mika ja czasami jezdze na barbarke z mężem. Duzo tam dzieci i piotrus bardzo lubi tam jezdzic. Ala siedzi w wózku albo na moich rękach. Ja z widzenia Was nie znam no chyba, że Luuzna i Malinkę a tak to niestety.
 
reklama
Do góry