reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

żeby nie było cytuje:
:rofl2:odkrywa pierwsze puzzle (dziecko pasjonują zabawy wymagające myślenia –potrafi na chwilę skoncentrować się na zabawie, odkrywa nowe możliwości – poznaje zgadywanki i jest zachwycone możliwościami konstrukcyjnymi, jakie dają klocki czy puzzle) - taaaaa mój synek i puzzle kumacie :D

:rofl2:Następuje eksplozja słów – dziecko zna ich około 50, zaczyna je łączyć w kilkuwyrazowe szeregi - taaaa nadaje trzynastozgłoskowcem :D

:rofl2:Pojawia się zdolność abstrakcyjnego myślenia – dziecko zaczyna bawić się w udawanie i wyobrażanie (nakryj je kocykiem, a okaże się, że... oto jesteście na nadmorskiej plaży) - nie wiem jak wy ale my bawimy się w loty rakietą na marsa :D spotykamy nawet inteligentne formy życia

:rofl2:Coraz bardziej sprawna pamięć pozwala dziecku na śpiewanie krótkich piosenek i recytowanie kilkuwyrazowych wierszyków - Tomek zna "kto ty jesteś - Polak mały"

nie mogę znaleźć tego o warcabach i bierkach ale chyba wam wystarczy tych mądrości co????

a jeśli twoje 19-21miesięczne dziecko tego nie potrafi - czas skakać z mostu :D :cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
hehehehe to wiesz ja nie wiem skąd oni te rady biorą ;/ kto to pisze wogóle ??? masakra jakaś :szok::szok::szok: 50 słów ma wymawiać ja nie piknę...nie ja się tym nie stresuje ale poczytałam dziś z ciekawości czy jest statystycznym dzieckiem i się okazało że jest do tyłu za murzynami, bo jak ma 20 miesięcy nie gra w bierki :D hahahahahahahha

ło jejku rechot ja mam 32 i też nie umiem grać w warcaby i cierpliwości do bierek nie mam :-)))
 
Siema ja tylko na chwile bo strasznie zabiegana jestem :-( Mam prośbę-Mojej koleżanki z pracy córka bierze udział w konkursie ekologicznym, wygra jeśli uzyska odpowiednią ilość głosów-walka jest bardzo zacięta
7
Wystarczy zalogować się na stronie Gry dla dzieci oraz zabawy i piosenki dla dzieci online – Buliba.pl, po zalogowaniu wejść w galerie, woj. kujawsko- pomorskie,Toruń, przedszkole miejskie nr 11 im Tony Halika i oddać głos na obrazek (zielone tło- na obrazku trzy dziewczynki: dwie we fioletowych bluzeczkach a jedna w żółtej, słońce w prawym górnym rogu). Głosy można oddawać codziennie do poniedziałku. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Jak się ogarnę to napisze co u nas ;-)
 
Cześć,
Wypadłam już dawno z Waszego toruńskiego wątku i ciężko mi się tutaj jakoś wbić na nowo :(
Mam jednak wielką prośbą, biorę udział w konkursie First Bike.
Każdy z użytkowników forum może zagłosować jeden raz. Jeśli jeszcze nie głosowałyście i możesz oraz oczywiście chcecie;-) to proszę oddajcie głos na moje hasło. Tu jest strona do głosowania na hasła:GŁOSOWANIE - konkurs " Wygraj rowerek biegowy First BIKE lub odblaskową kamizelkę! " moje jest przedostatnie: Dwie nogi i dwa kółka - ja i First Bike to niezła spółka!Będę wdzięczna za każdy głos!
Głosować można do jutra do północy (29.10 godz 23:59)
Pozdrawiam
 
Zagłosowałam :)

Myślałam, że tu na forum strasznie dużo się działo ale nie mam aż takich dużych zaległości. U nas kompletny brak czasu na wszystko! Oliwka rośnie jak na drożdżach aż rwie się do siadania. Mam wrażenie, że z dnia na dzień potrafi więcej rzeczy. Tylko strasznie suchą ma skórę ta nasz gaduła i szukam dobrych kosmetyków do ciała, które faktycznie pomogą i nawilżą jej skórę. Macie jakieś dobre (sprawdzone) propozycje?
 
reklama
Do kąpieli wlewaj Olian tańsza wersja Oliatum ten sam skład, i kremy po kąpieli z tych samych serii typu Olian. Oliatum, Emoluim, z Atoperalu też są fajne kosmetyki nawilżające nie polecam Jonsona tylko ładnie pachną a skóra i tak sucha
 
Do góry