reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
zielona2909 Chciałam zagłosować ale coś mi chyba nie wyszło:) Podaj cały link wtedy powinno się udać.

No i w końcu z mężem zdecydowaliśmy się ruszyć do ludzi :) Więc w piątek jak mała poszła spać ruszyliśmy do kamionek a potem na miasto. Dobrze było spotkać znajomych i trochę oderwać się. Oli smacznie spała a my mogliśmy trochę zaszaleć:D

Byłyśmy dzisiaj z Oli w ośrodku rehabilitacji na Łyskowskiego (pediatra zauważyła u niej drżenie rąk) ale okazało się, że to fałszywy alarm i jest wszystko w jak najlepszym porządku :)

Pozdrawiamy :)
 
Japaneczka to super ze się odchamiliście każdy czasem potrzebuje relaxu i cieszę się że mała ok niektórzy pediatrzy bagatelizują a inni są nadgorliwi

a ja jak nie włączą dziś wody to pójdę na daszynskiego i komuś w*******e bez kitu
 
hej hej

melduję że u nas wszystko ok byłam u ginka miałam mały zabieg i żyję he he

Rechot włączyli wodę czy poszłaś komuś w.......ć ?? he he nie mogłam z tego tekstu jak przeczytałam :-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Rechot ja tez mam ochote komus przy pierdo lić, bo z ludzi głupków robia. Napisaliby że wody nie będzie do wtorku, a nie mydlą oczy. Z wanny wode spusciłam, bo przeciez miała juz byc wczoraj o 22, a teraz leci ale syf.

Japaneczka trzeba polubic wszystkich sponsorow i wtedy Ci pokaze sie zdjęcie Alusi.
 
Witajcie wtorkowo!
Ja na szczescie wody mam do woli!:-) Jednak wiocha to wiocha, zawsze jest sie gdzie ochlodzic. Dla zdesperowanych polecam nasza Wislę.:-D
A tak na serio to niezle jaja sa z ta woda.:/Zycze hektolitrow czystej wody w kranie!:tak:
Japaneczka - super, ze dzidziolka zdrowa!:-)
Milego dzionka Kobietki
 
reklama
ja witam się środowo:-)))
chciałam sie z Wami dziewczyny przywitać :-)) kiedy sie spotkamy??? może we wrześniu zorganizujemy jakieś spotkanie co....????
 
Do góry