reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Mi.nu na zatwardzenia polecam szuszone śliwki z gerbera czy Bobovity. Tak jak napisała Rechot eksplozja w pampersie :-D
 
reklama
Witajcie!
Japaneczka - ciesze sie bardzo, ze problem sam sie rozwiazal w pieluszce.;-)
Ksawka cos wczoraj ugryzlo na powiecie. lekko bylo opuchnieta i czerwonawa. Rano jak wstal juz nie mogl oczka otworzyc. Trza bylo do Citomedu jechac sprawdzic co i jak. Dostal leki i juz po calym dniu jest lepiej. Moze juz tak w 70% patrzalke otworzyc. Ach.... co to za pechowa istotka moja.:-(
Mielismy plany, ale koniec koncow tylko kolo domku ganialismy za kurkami, pieskami i kotkami.
teraz dopiero co usnol, a ja pomykam kapac sie i paciu.
Dobranoc kobietki! :-)
A jutro mamy 3 rocznice slubu i do kina na filmik sie wybieramy. Tylko, ze nic ciekawego nie ma.:dry:
 
Japaneczka - dziecinka rosnie Ci jak na drozdzach, super tylko pogratulowac coruni. :-)My juz na szczescie tak nie smigamy. Obecnie nosimy juz 92.;-)
Oczko juz w niedziele wieczorkiem polepszylo sie a dzis juz sladu niema. na szczescie!:-)
 
Alan wyszczuplał :-D Ale jak nie je za wiele...ma tak, że latem nie jada dużo (sama tak mam więc go rozumiem :-D). Grunt, że je przyzwoite śniadanie ;-)
Więc ciuchy nosi te same, ale za to buty....eh już niedługo będę musiała zakupić roz 24
 
luuuzna - u nas tak samo, dlugi chudzielec o rozmiarze buciora 23. Ostatnio kupilam jemu troche wieksze papusie do chodzenia w domku w rozmiarze 24. :-)
Moj to nie je przyzwoitego sniadanka, przyzwoitego obiadku, przyzwoitego deserku, no i przyzwoitej kolacyjki!:-D
Nie przyswaja chleba, ziemniakow itd. Je za to sam ser, mielone i ogorasy, pomidorki itd!:tak:
 
he he przybijmy sobie piatkę z tym niejedzeniem, mój nie je sniadań i kolacji na obiad zje talerzyk zupy albo kotleta z piersi kurczaka, albo udko i tyle. Wpieprza suche buły. No i pije hektolitry soku, smkaowej wody, herbatki co mu sie wleje to wypije.
 
reklama
Do góry