reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
tylko patrzac za okno pogoda nie nastraja pozytywnie na spacery
Ja od dłuzszego czasu wybieram sie do parku na bydgoskim tylko jakos tak samej mi sie nie chce
 
Dziewczyny a ja mam podwójny wózek więc teraz mogłabym gdzies wybyć, ale niestety nie mieści sie do auta , a i autobusem cieżko by było, więc jak spacer będzie w poblizu mojego miejsca zamieszkania to chetnie sie piszę.
 
Dzień dobry kochane mamuski :) jestem nowa tu i nie wiem czy dobrze trafilam nie mieszkam dokladnie w toruniu lecz nieopodal niego i w zwiazku z tym mam male pytanko jestem w 20 tygodniu ciazy do lekarza uczeszczam na kase chorych do Lipna lecz nie jestem zbyt zadowolona poniewaz nic sie nie moge wywiedziec zadnych badan dokladnych ani wymiarow ani zdjec tragedia .. i moje pytanko: czy mozecie polecic mi jakiegos sprawdzonego doktorka, doktorke przyjmujacego w Toruniu (wizyta prywatna) ile bierze ... kolezanka polecila mi p.jolante danninger ale ona nie ciezarna wiec nic konkretnego nie wiem .. przepraszam ze zasmiecam wam forum ale zalezy mi na dobrym lekarzu z gory dziekuje za odpowiedz
 
Ja bym szczerze poleciła dr Migdę i dr Skopa :tak: Skop ma świetne podejście do pacjentek :) Migda to świetny specjalista. Przyjmują prywatnie.
 
reklama
ja chodziłam do doanninger spoko babka ale czy na ciąże to chyba nie bardzo zreszta ma słabe usg w gabinecie i ona przyjmyje w szpitalu ale w chłmrzy...też polecam migdę lub gbiorczyka :D ja chodziłam do Lukasiewicza i Kipigrocha i tego błędu już nie popełnię
 
Do góry