reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
nie wim kiedy zajrzymy na pewno nie w wakacje:( moze w zime....:/
u nas?? a leci praca dom praca dom..... i pofarbowalam i scielam wlosy:D
 
kurcze, bo ja nie zawsze moge. M chodzi na angielski, a czwartek i piatek odpada. Mozna wybierac zajecia, wiec jakos mozna to zgrac. Niby konto na sweet zalozylam, ale mam informacje, ze konto nieaktywne. Nie wiem co zbroilam.:baffled:
 
kurdeee jade do pediatry Tomek goraczkuje płacze a ja nie kumam o co chodzi bo żadnych dodatkowych objawów obstawiam gardło ;/ dam znać co i jak ;/
 
Tomuś zdrówka życzę!!!!!

Asieńka ja sobie karnet wykupiłam zaszaleje namówiłam koleżankę. Ja nie rejestruje sie na sweetdeal jak kupuje podaje maila, adres i robie przelew i jest git, a wczoraj były nalesniki w manekinie za 12 zł zamiast 24. No i sobie fundneliśmy 2 vouchery pójdziemy na wekeend na obiad nie będę musiała gotować :-))))
 
reklama
Acha... ja jeszcze ze sweeta nie korzystalam. Dopiero co kilka dni temu skorzystalam z grouponu, dlatego tez jestem w tej kwestii zielona. Ja niestety nie wykupilam... beda napewno jeszcze okazje. Smacznym naleśniczkow zycze. :)
i zdrowka dla Tomusia
 
Ostatnia edycja:
Do góry