reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
no dokładnie ja sterczałam pod ta brama jak ten kołek i czekałam od za 20 wiec wiesz ...

a foty są megggga :D boskie ale chłopaki wyglądają jaka ferajna co :D
 
WoW, WoW, WoW zdjęcia gitoskie :-D:-D:-D:-D

Luuuzna- płaszczyka jeszcze nie sprzedaje bo młody się w niego wciska :-p

A wiecie co ja to mam wrażenie, że większość nie chce się spotkać, tylko nie wiem dlaczego- ale w sumie mi w małym gronie źle nie było- a wręcz przeciwnie, ubaw po pachy :-D:-D:-D:-D

Rechot- to się naczekałaś:-D:-D:cool2::ninja2::ninja2::ninja2:- ale ja trochę nawaliłam z małym spóźnieniem :zawstydzona/y:a to się pewnie musiałyście minąć z bobo :sorry2:
 
Malinka no dobra poczekamy :-D Aż się nie będzie mieścił :-D

Z małą ekipą o tyle lepiej, że można wszędzie iść. Jak będziemy wiedzieć na 100%, że będzie nas więcej, to może na jakąś salę zabaw pójdziemy? Można wtedy wybrać mniej ładną pogodę - dziś było gitowska pogoda :-)
 
Kasiuch ale fanie, że zajrzałaś :tak: pisz co u was ? My też tęsknimy !!!

MZ- no się zobaczy, ja mam akurat przyszły tydzień niby na rano, ale poniedziałek, środa i piątek popołudniu, więc trochę nie jestem dyspozycyjna :baffled: a co proponujesz ?
 
reklama
Można by było iść do kinderka albo do placu Toluń. W kinderku było fajnie a w Toluń jeszcze nie byłam :) Nie jest to drogie :)
 
Do góry