reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

więc mamy jakis wirusik

objawy:
gorączka do 38,5
i wysypka w postaci malutkich punkcików bordowych umiejscowiona uwag !!!! uwaga !!! - na stopach :D
hahahahaha chwilowo wyłączyło nas to z życia towarzyskiego ;/
 
reklama
Wyłazić z krzaczorów :-p

... rechot1sb ... to jesteśmy dwie, moja mała w środę miała szczepienie i od środy po północy gorączkuje aż do dziś :baffled: podobno może to trwać nawet 3 doby tak :confused:

Pozderki
 
... na pneumokoki I dawka :-( na pewno bardzo ją bolało bo jeszcze nigdy się tak nie rozpłakała :no: aż nie mogła powietrza złapać bidulka :-(
 
nie ta szczepionka aż tak nie boli jak WZW poprostu jeż jest na tyle duża że kuma czacze o co kaman :D juz zaszczepic nie będzie tak łatwo, mój jest na tyle juz cwany że mijamy punkt szczepień to już sie krzywi
 
...wiesz ona w ogóle od samego początku kuma o co chodzi bo jak tylko wchodzimy do przychodni to ma lekką podkówkę a jak wchodzimy do gabinetu na badanie to jest od razu ryk nawet jak nikt jej nic nie robi :baffled: a mi pediatra mówiła że takie maleńkie dzieci to nie pamiętają :sorry2: ja na pewno wiem że moja pamiętała, zresztą ja też taka byłam jak byłam mała :-p powiedziałam lekarce jak miałam 1,5 roku że jest głupia :cool2: bo chciała mi wepchnąć patyk do buzi ;-):tak: cóż zrobić mam nadzieję że jej minie ta gorączka bo to pierwsza temp w życiu mojej Blani :sorry2: a o 13 miała znowu 39,2 i dostała czopalka :-:)zawstydzona/y::baffled: a ze względu właśnie na wzw szczepimy tą 6w1 ;-)
 
reklama
Do góry