reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
ale mnie brzuch i szczęka od śmiechu boli :D i dupsko od zjeżdżania z dzieciakami ale było wesołooooo że hohohohohohoho

luuuuuzna dawaj fotki :D
 
jak zawsze było nieziemsko :D szkoda tylko ze ten plac lekka nędza ;/
najlepszy motyw to babki z piasku :D hahahahahah brawo dla placu piernikowego
 
Malinka bo to my :-D aaaa ten płaszczyk chyba go jeszcze nie wystawiłaś na allegro?:-D Mogłabyś nam odsprzedać? Jaki to rozmiar?
Stałej ekipie dziękujemy z Ausińskim za zabawę :-) Jaki on brudny był :-D Potem poszliśmy z kuzynem jeszcze na inny plac zabaw i wyglądał jeszcze gorzej :-D
A oto foty - chłopaki są po prostu cudowni :D

Bobomama
chciałam coś napisać, ale pal licho.
 

Załączniki

  • HPIM5165.jpg
    HPIM5165.jpg
    46,5 KB · Wyświetleń: 17
  • HPIM5183.jpg
    HPIM5183.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 18
  • HPIM5163.jpg
    HPIM5163.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 23
  • HPIM5173.jpg
    HPIM5173.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 17
  • HPIM5172.jpg
    HPIM5172.jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 17
  • HPIM5169.jpg
    HPIM5169.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 19
  • HPIM5166.jpg
    HPIM5166.jpg
    42,6 KB · Wyświetleń: 19
  • HPIM5171.jpg
    HPIM5171.jpg
    39,2 KB · Wyświetleń: 18
Ostatnia edycja:
ehhh a my wróciłyśmy o 19 z Brodnicy i szczerze mówiąc miałam nadzieję że spotkanko nie wypali co bym nie miała wyrzutów sumienia :( ale wstrętna jestem nie ;)
 
reklama
Do góry