reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Mikka - Wszystkiego Najlepszego dla Synusia Damianka

Ja szalona ciagle ogladam prognozy pogody, bo w nocy soboty na niedziele planujemy nadmorski wyjazd. Ciekawe, ciekawe jaka bedzie naprawde pogoda... ach to sie okaze dopiero na miejscu. Kilka lat temu bylismy we Wladku i ciagle trabili, ze bedzie deszcze, a my czas spedzalismy tylko pod parasolem plazowym.
Mały ostatnio dostał bardzo szorskiej brudki. Bylam u lekarza, kazał najpierw smarowac Emolium, a jak nie pomoze to mascia robiona w aptece. Tylko problem był taki, ze stosując ta masc nie moze przebywac na sloncu czyli 5 dni w domku. Koniec koncow Emolium pomoga i oby tak dalej. :-)
 
Luuuzna- no koniecznie musimy się spotkać, ten i przyszły tydzień mam popołudnia, a później 2 tyg na rano to coś wymyślimy bo zdjęcia muszę zobaczyć :-p Gucio dobrze, zdrowy, jesteśmy na etapie nocnikowania i już mi ręce opadają, ale jakoś dajemy radę :-D

Mikka-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DAMIANKA-niech rośnie zdrowo :tak:

Asienka- udanej pogody :tak: najważniejsze dobre towarzystwo a nie pogoda, zobaczysz, będzie dobrze :tak:
 
Za gór i rzek powróciła nasza Rechotka :). Jak tam było? Widziałam na fejsiku, ze wyjazd 100% udany!

Malinko powodzenia dla synusia w nocnikowaniu.:-) Ja tez nastanawiam sie nad odzyczajaniu malucha od pieluchy, w koncu lato to najlepszy czas.
A mnie meczy Mega alergia, padam :-(
 
fajny wyjazd - anglia jest szara i brzudka i zaniedbana ale inne zycie zupełnie u nas dosłownie jak trzeci świat ;/ pogoda zimno i wilgotno i...ja bym się tam właściwie nie przeniosła za nic ;)
 
Malinka to się jakoś umówimy :-p
Eeeh mój wie co znaczy nocnik, siusiu, że tam się robi...ale zgrywa głupiego jak ma tam zrobić :-p :-D

Rechot widziałam na facebooku zdjęcia - mi się w Anglii podoba :-)

Mikka dla Damianka głośne STO LAT STO LAT :)))

Ja drogie Panie byłam w Budapeszcie :)

Aaa mam do sprzedania graidło dla dziecka...zaraz napiszę na ogłoszeniowym.
 
Dziękuję dziewczyny za życzenia:-)) Torcik był pyszny mniam mniam.

Asienka pogoda na pewno się uda ja jak byłam w Rowach to było super nawet się zjarałam.

Witam wszystkie mamy z dalekich podróży.
 
Dziewczyny nie jadę, ma być naprawdę kiepsko. Nasi znajolmi sa teraz we Władku i mowili, ze jest tak zimno, ze nikt nie wisiedzi na plazy.:-( a prognoza pogody nie nastraja optymistycznie ma byc 15 stopni. Po co mam jechac, zeby marznac, bu... siedze w chalupie.
Chyba pojedziemy jak co roku pod koniec wakacji na rocznice ślubu. Od wielu lat tak jezdzimy i nie narzekamy.
 
reklama
Dziewczyny zebrałam do kupy daty urodzin. Jak któraś chce się dopisać, to niech napiszę do mnie na PW daty i ja je już umieszczę w odpowiednim temacie (żeby nie robić śmietnika).

bobomama napisz datę urodzenia Izy, nie chce mi się liczyć z suwaczka :sorry:
 
Do góry