reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Alana nosidełko było tylko do 11 kg ;) Już od dawna jeździ w foteliku dużym - mamy Recaro young sport. Jak dla mnie super fotelik.

Porównanie zdjęć niezłe :D Jak sobie przypomnę mojego w nosidełku 1 raz :-D:-D Po prostu się topił :-D
 
wyjechaliśmy z Torunia wyprawiac roczek Damiana u rodziców i tesciów, a mały zagoraczkował do 40 stopni w nocy i przyjechalismy na pogotowie, a z
tamtąd skierowali nas do szpitala. mały gorączkuje juz 4 dzien i wszystkie badania wyszły dobre, a goraczka pojawia sie nadal i
jestesmy pod obserwacją ale juz mam tak dość i leki przeciwgorączkowe mozemy podawać w domu. Po co tu siedzieć.
 
Mikka mi Alan gorączkował 3 dni z rzędu i miał ciągle 40 st temp ale nie zatrzymali nas tylko zbadali małego i dali leki :tak: Więc wydaje mi się też bezsensowne siedzenie w szpitalu...chyba że mają jeszcze inne podejrzenia :eek: ale by Ci przecież powiedzieli
 
reklama
Mikka- zdrówka dla młodego, trzymaj się !!!

Rechot- spacerek czy co inne masz na myśli :-D;-) jeśli spacerek to od 15 jestem do waszej dyspozycji, może wtorek ???
 
Do góry