reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
W sumie listę robiłam na szybko, ale wyszło ładnie :)

Dziewczyny jaką salę zabaw polecacie? Była któraś z Was w sali obok Filmaru? Chyba ją niedawno otworzyli....bo do figlowiska za daleko, a chcieliśmy się na pieszo przejść
 
Hej Luuuzna, my byliśmy tylko w figlowisku (z gruponu) więc nie pomogę :cool: mamy jeszcze chyba ze 3 kupony i chętnie bym dziś z nim poszła ale od czwartku młody ma antybiotyk bo znowu coś z gardełkiem :-( także niedziela w domu, a taka ładna pogoda się zapowiada :confused2:
 
Hej Luuuzna, my byliśmy tylko w figlowisku (z gruponu) więc nie pomogę :cool: mamy jeszcze chyba ze 3 kupony i chętnie bym dziś z nim poszła ale od czwartku młody ma antybiotyk bo znowu coś z gardełkiem :-( także niedziela w domu, a taka ładna pogoda się zapowiada :confused2:

o kurde szkoda...byśmy razem poszli...
buziak dla Gucia :* niech zdrowieje szybko :*
 
:-)no w końcu coś się ruszyło bo nie było co czytać hi hi hi hi:-D moje dziecię wczoraj skończyło pół roczku ehh jak ten czas zapyla, szkoda :zawstydzona/y::-( no dziewczyny organizujcie jakieś spotkanko bo wypadałoby poznać na live BBomowiczki toruńskie :tak: a ja jeszcze świeża :zawstydzona/y:

Zobacz załącznik 364670Zobacz załącznik 364671Zobacz załącznik 364672

Przedstawiam mojego sześciomiesięczniaka :-p
Pozdro
 
No Batonik ma rację :)
Widzę w prognozach, że mają być deszcze od poniedziałku ;/ Zresztą dziś też nie było najlepszej prognozy, a jednak pogoda dopisuje jak na razie ;-)

A córunia cudna :) nowy fotelik ma?:)
Może zostanie moją synową :-D

My po spacerku - w tej sali zabaw "Toluń" jest super :tak: Polecam! Mają super konstrukcję z torami przeszkód, mostkami, strzelnicą piłek, trampoliną itd Alan sam tam wszedł i nie bał się sam tam chodzić :szok:
Mają małą salkę dla maleńkich dzieciaczków z mini basenem piłkowym, mini zjeżdżalnią, różnymi zabawkami. Niby salka dla dzieci od 0 do 2 lat, ale szczerze mój się tam nudził trochę, wolał tam, gdzie starszaki były ;-)
 
Ostatnia edycja:
hej hej

u nas wsio oki ;) miałam wracać do siebie do zakładu ale zmieniłam plany i idę do pracy do castoramy się przebranżowiłam a co tam he he ;-):-)

Batonik zdjęcia córci cudne śliczna dziewczynka :-)

co do spotkanka to ja jestem za jak najbardziej jeśli tylko czas pozwoli bo póki co to tylko Kasię poznałam osobiście a fajnie byłoby w końcu poznać więcej Toruńskich mamuś :-)
 
aha a co do opiekunki to nie mogę się coś zdecydować czy ma to być młoda dziewczyna czy może lepiej starsza pani ech a muszę w końcu podjąć decyzję bo czas nagli ;)
 
Anita a masz już jakieś kandydatki na nianie?

Ja chciałam nawet kiedyś opiekować się jeszcze jednym dzieckiem.

Ja muszę się rozglądać za pracą, bo Alan za rok z hakiem pójdzie do tego przedszkola...
 
reklama
Luuuzna nie ma nowego fotelika tylko akurat wróciliśmy z wojaży i Blanka się mega śmiała no to mamusia cyk za aparat i trzeba było zrobić małą sesję :-D:-D
... a tak właściwie to ile Wam dzieci jeździły w takich nosidełkach :confused::confused: bo nasze chyba jest do 13kg :sorry2: Blania ma dopiero koło 8 kg więc jeszcze mamy troszkę czasu ;-):tak: ale taki fotelik to też nie lada wydatek :sorry2: teraz rozglądam się za krzesełkiem do karmienia :tak: choć moja jest jeszcze cycol taki że raczej ja potrzebuję wygodną kanapę a nie Blanka fotelik :-D powoli musze ją uczyć systematycznych posiłków no ale mała glizda nie chce pić mi z butelki tylko z cycka :sorry2: więc każdy posiłek i tak zapija cyckiem :-D


Pozdrawiamy :-p

a tu takie małe porównanie :-)
1- Blanka ma 6 dni
2 - Blanka ma 2 miesiące
3 - Blanka ma 6 miesięcy

Obraz 009.jpgObraz 1115.jpgZobacz załącznik 364914
pencil.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry