reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Mam pytanie do tych co chrzciły nie tak dawno-ile wcześniej zamawiałyście w parafii?

Nie pamiętam czy pisałam że Inga ma 5 ząbków bo widzę nad nami Ksawusia co ma dopiero 4 a jest o 7 miesięcy starszy.

Natalia byłaś na ciuchach na Wojska Polskiego?Ja dla Mikołaja kupowałam też koło Bumaru co jest na rogu Lelewela przy światłach.
 
reklama
witajcie!!!!
monika373 nie bylam nie mam kidy wciaz cos zalatwiam.
a mam pytanko czy ktoras z Was byla moze w cizy u diabetologa i u kogo i czy bralyscie insuline w cizy. szwagierka wlasnei dzis byla i jej insuline przepisala jest zalamana nie ma duzego tego cukru ale to roznie co tam zje ma super diete i po tej diecie ma wyzszy cukeir niz jak ajdla normalnie.
 
ja miałam cukrzyce ciążowaą chodziłam do poradni przyszpitalnej do dr Lucyny Sobiłło Pawlik bardzo wydaję się surowa i zasadnicza ale to bardzo dobry lekarz i człowiek bardzo mnie wspierała przed porodem na oddziale...brałam insuline miałam wysokie cukry po nocy i w trakcie infekcji nie ma się czego bać niech notuje poziomy cukru podniesie jej lekarz dawki insuliny i wsjo będzie ok ...mi juz w trakcie porodu zaczęły cukry spadać a po porodzie już parę godzin wszystko było jak ręką odjął naprawdę wsjo będzie ok niech się nie stresuje ja miałam na noc np dawkę 18 jednostek i 16 rano i było coraz więcej im było bliżej porodu i co i po porodzie chodziłam na kontrole i mam wyniki jak młody bóg więc ją pociesz moim przykładem
 
Hej

mamoMateuszka ja też miałam cukrzycę ciążową z obydwoma chłopakami chodziłam tak jak Rechot do przychodni przyszpitalnej tylko że ja do dr Szymańskiej :happy2: w pierwszej ciąży wystarczyła dieta i pomiar cukru a w drugiej ciąży już miałam prawie od początku insulinę a później nawet dwa rodzaje i powiem ci że dla mnie to najgorsze w tym wszystkim było to kłucie brrr ale da się wytrzymać w końcu chodzi o zdrowie dzidziusia:happy2: ja miałam trochę problemów z utrzymywaniem diety bo uwielbiam jeść;-) ale jakoś dalam radę i Mati zdrowiutki się urodził a mi cukier unormował się jeszcze przed porodem:happy2:

a my znowu się smarkamy i kaszlemy i wybieramy się do pediatry mam nadzieję że po południu przyjmuje :happy2:
 
Witam!Dzisiaj moja mama spotkała znajomą która ma koleżankę w przedszkolu na Drodze Trzeposkiej i mogłaby załatwić dla Mikołaja miejsce,fajnie,co?Mama miałaby iść jeszcze załatwić jakieś formalności.

A planujecie jakieś wyjazdy na święta-my jedziemy do rodzinki męża-18nastka będzie w niedzielę.To pierwszy taki wypad dla Ingi-chyba wszystko będzie ok ale muszę mnóstwo rzeczy dla niej zabrać-zrobiłam dziś listę i dla Mikołaja też bo ostatnio jak biega to stale potyka się o własne nogi.
 
Monika ja załatwiałam krótko przed chrztem...mhmm tak z 2 tyg przed?
Ja zapisałam małego do 'Bim-Bam-Bino" jakoś w styczniu :tak:

Ja cukrzycy nie miałam, więc nie pomogę...niby mnie pilnowali, bo moi dziadkowie byli cukrzykami, ale zawsze miałam niski cukier - w normie ale bliżej dolnej granicy zawsze...
 
Ostatnia edycja:
Pogoda przepiekna,a my niestety chorzy. Ksawka dopadlo zapalenie krtani, wiec niestety w domku siedzimy i z okienka podziwiamy rodzaca sie do zycia przyrode. Posadzilam juz kwiatki na balkonie, a pelargonie grzecznie siedza w doniczce i czekaja w kolejce :)
W ubieglym tygodniu posadzilm czesc warzywek. :)
A jak u Was przygotowania do swiat?
Ja narazie okna i kafelki mam pomyte. Boziu naliczylam, ze 18 okienek wczoraj wyszorowalam.
My jak narazie nie jestesmy zapisani do zadnego przedszkola. Wierze, ze za pare latek gdzies tam dostaniemy sie.
A propo cukrzycy to na szczescie nie mialam, wiec nic nie doradze w tej kwestii.
 
Wiesz Asienka mi zależało na tym przedszkolu, bo mamy do niego parę kroków :-) Po co szukać dalej :tak:

Zdrówka dla małego ! Niech nie choruje :) Wiosna upalna...ja dziś sobie opaliłam twarz i dekolt na czerwono ;/
piekło....

a wtedy jak się spotkałyśmy w PKSie - to jechałam do mamy :)
 
reklama
Witam dziewczyny dawno nie zaglądałam ale w pracy miałam zapierdziel zostawałam po godzinach. Jutro jadę do domu więc weszłam życzyć Wam Zdrowych i Wesołych Świąt. Smacznego jajka oraz bardzo mokrego dyngusa.

Pozdrawiam
 
Do góry