reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

hejka

ja już trochę lepiej się czuję już od rana posprzątałam miałam mega powera he he teraz kawusia :-)

Rechot ja się z takimi krosteczkami nie spotkałam a skoro żadne maści nie pomagają to faktycznie podejdź do przychodni i nie przejmuj się co pediatra se pomyśli po to tam jest a ty masz prawo iść z każdym drobiazgiem i dla zdrowia dziecka i dla swojej spokojnej głowy :-)
 
reklama
Hejooo

Gdzie Mikka? Ja się jeszcze martwię o Malinę :-(

Mi dziś dziecko wybyło do dziadków :-) T był i tak w pracy, ale ja sobie posprzątałam, a pod wieczór pójdziemy do kina :))

Wczorajsza masa rowerowa wypadła rewelacyjnie - 285 rowerzystów około :)) Pogoda dopisała idealnie :tak: Później sobie leniuchowaliśmy ze znajomymi na piwku i pizzy :))
Zyć nie umierać :-D

A mój srel dziś pewnie też będzie opiaszczony po pampera :-D Dziadek z wujkiem mieli mu piaskownicę zrobić i już widzę jego szaleństwo :-D
 
reklama
My dzisiaj tez piaskowalismy, ale tym razem na Barbarce. Polecam! Ksawery broil niesamowicie, zabieral maluchom wszystkie zabawki w piaskownicy i conieco sie im narazil.
 
Do góry