reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Kasia wiesz przecież jak to jest u dzieciaków - 1 zasada: zabawki kolegi/koleżanki są fajniejsze od moich :-D

Ale słuchajcie! MOŻE PRZYJDZIEMY Z TATUSIEM!!! :-D:-D

Na Rubinkowie? łoł a gdzie będziemy spacerować?:-)
 
Rechot ja mieszkałam na Gagarina tak gdzieś 1,5 roku temu ;-):-)

Luuuzna z tatusiem?? któraś jeszcze zabiera może męża?? bo ja to myślałam że to taki babski wypad;-)
 
ufff ale się rozpisałyście nie wiem na co mam odpowiadać:-)

Dziewczyny na 70% będę w kinie ale na 100% nie obiecuje bo możemy mieć gości ale to jeszcze nie pewne.
Jeżeli chodzi o spacery zawsze zapraszamy mamy z brzuszkami i z wózkami :-)
No właśnie teraz można się spotkać np. w tym parku koło OBI ale to chyba Skarpa nie znam za bardzo Rubinkowa.
Rechot zawsze możemy sie spotkać w parku na Bema tam masz blisko ja też.
Batonik nie bądź wstydliwa pisz do nas.
Luuuzna to ile kalorii straciłaś jak facet wrócił do domu to na pewno sie działo:-)))
Kasiuch będziesz leciała do lubego czy zostajesz z Olkiem w Toruniu.
Bobomama tak mało piszesz do nas gdzie Twoja córcia chodzi do przedszkola???? nie choruje???

A u nas siedzimy 2 dzień w domu. Pogoda do du... Dzisiaj szczepiłam sie na grypę i powiem Wam, że sie trochę wkurzyłam bo jedni mówią, że można jak karmisz piersią drudzy, że nie można i miałam mętlik w głowie.
Młody mi śpi na balkonie opatulony mam nadzieję, że nie zmarźnie, a ja biorę się za sprzątanie bo jakoś zawsze czasu nie mam :-)) Pozdrawiam
 
Bobomama tak mało piszesz do nas gdzie Twoja córcia chodzi do przedszkola???? nie choruje???
Chodzi do Delfinka na Bukowej.Chodzi tam od 10 wrzesnia i musze powiedziec ze bardzo fajne przedszkole duzo atrakcji a i panie sympatyczne niedawno mielismy pasowanie na przedszkolaka a co do chorob to choruje ale na szczescie jakies przeziebienia tylko i kaszle katarki nic powaznego ale jak jest chora to siedzi w domku.Ciesze sie ze tylko przeziebiebia a nie oskrzela czy gorsze rzeczy
 
ufff ale się rozpisałyście nie wiem na co mam odpowiadać:-)

Dziewczyny na 70% będę w kinie ale na 100% nie obiecuje bo możemy mieć gości ale to jeszcze nie pewne.
Jeżeli chodzi o spacery zawsze zapraszamy mamy z brzuszkami i z wózkami :-)
No właśnie teraz można się spotkać np. w tym parku koło OBI ale to chyba Skarpa nie znam za bardzo Rubinkowa.
Rechot zawsze możemy sie spotkać w parku na Bema tam masz blisko ja też.
Batonik nie bądź wstydliwa pisz do nas.
Luuuzna to ile kalorii straciłaś jak facet wrócił do domu to na pewno sie działo:-)))
Kasiuch będziesz leciała do lubego czy zostajesz z Olkiem w Toruniu.
Bobomama tak mało piszesz do nas gdzie Twoja córcia chodzi do przedszkola???? nie choruje???

A u nas siedzimy 2 dzień w domu. Pogoda do du... Dzisiaj szczepiłam sie na grypę i powiem Wam, że sie trochę wkurzyłam bo jedni mówią, że można jak karmisz piersią drudzy, że nie można i miałam mętlik w głowie.
Młody mi śpi na balkonie opatulony mam nadzieję, że nie zmarźnie, a ja biorę się za sprzątanie bo jakoś zawsze czasu nie mam :-)) Pozdrawiam
hm, kolo obi tam fajny lasek jest ale chodnikow nie ma:/ proponuje park za maciejem, ale szczegole jak sie pogoda poprawi:)

ja lece do karola 20 listopada, wiec mam nadziejez ejeszcze zdazymy sie spotkac:)

Kasiuch co do spaceru po rubinkowie to jestem za ;) tylko że teraz z pogodą to już krucho będzie :(

no wlasnie:/
 
reklama
Do góry