reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Nie wiem czy jest sens się zamykać skoro jest nas garstka, a zresztą mamy dobry kontakt ze sobą i zawsze możemy się spotkać - Toruń to małe miasto.

Oj Bobomama (w ogóle jak masz na imię?) przestań narzekać - więcej optymizmu ;-)
co do spacerku fakt zawsze (zaleznie od pogody) mozemy sie spotkac i milo spedzic czas, ale jak zawsze na spacerku sa te same....(taka mala dygresja)
bobomama nie wiem czy ciąża tak na Ciebie wpływa ale maruda jesteś :-( dlaczego uważasz, że nie chcemy z Tobą rozmawiać.

A propo wątku zamkniętego ja jestem na nie, tak nas jest mało niech dołączają do nas inne mamy. Ewentualnie można stworzyć inny wątek i się tam zamknąć- Toruń niech będzie otwarty dla wszystkich.
A dlaczego tak uważam bo ostatnio laska mnie wypier..... z czerwcówek na gazecie.pl i sie wkurzyłam co im zależało. Fakt prawie wcale się nie udzielalam ale czytałam. Bo wiadomo dzieci w tym samym wieku i te same problemy. Denerwują mnie te wątki zamknięte przecież i tak wszyscy piszą po nickiem i się ludzi nie zna to skąd ja mogę wiedzieć która tam opisuje, że mąż ją wzioł od tyłu w nocy a ona chciała z przodu :-)) ( taka mała dygresja).

Hmmm przesadziłam trochę haha
hihihihihi sie usmialam!
a z tego co zauwazylam na zamknietych i tak pisze sie prawie to smao co na otwartym, dlatego jest mi obojetne czy on bedzie czy nie...

U nas nie ma wstydliwych :-)
Llllubie to!:)


witajcie.
LASKI NOOO I CO Z TA NIEDZIELA???KTO IDZIE??UMAWIAMY SIE JAKOS KONKRETNIE??
 
reklama
Kasia ja idę na seans :-)

Paulina...eee jakby to powiedzieć chciałam dobrze, wyszło źle....no i nie wiedziałam, że mają coś tak durnego jak regulamin listopadówek :eek: podobno złamałam parę podpunktów :-D
 
Batonik pisać nam tu ładnie i z brzusiem na spacer :) a nie dopiero z wózkiem ....idź z dziewuchami do kina w niedziele....ja w tą odpadam bo tomek jeszcze chorawy ale next w listopadzie to i owszem

bobomama nie smęc bo cię kopne w zad :p

Mikka - szczam bez kita ....jesteś najlepsza ...i wcale nie chciałam od przodu ale bokiem :p
 
reklama
Do góry