reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

No ale sie rozpisałyscie. Co do spacerków to wy juz sie znacie a nowym czasami trudniej sie zaklimatyzować. Cięzko mi jest sie potkac gdzies dalej, bo do auta mi nie wchodzi wózek i bym musiała sie telepać autobusem, a i na konkretną godzine to tez czasem trudne z moim niejadkiem.
 
reklama
Hejka :-)

Kasiuch ja na skarpie to od niedawna mieszkam a to chodzi o ten park przy targowisku za Maciejem tak??:-)
Ja bardzo chętnie jeśli tylko będzie mi pasowało:-) bo co prawda jestem na wychowawczym więc wydawałoby się że mam sporo wolnego czasu no ale na taki spacer to Przemciu się nie pisze więc albo musi być wtedy w szkole albo mój T. musi być w domku:-)
no wiadomo z dwojka dzieci to juz nie to samo:p
tak o ten park mi chodzi:)luzna rechotka gdzie sie podzialuscie????????????
 
No ale sie rozpisałyscie. Co do spacerków to wy juz sie znacie a nowym czasami trudniej sie zaklimatyzować. Cięzko mi jest sie potkac gdzies dalej, bo do auta mi nie wchodzi wózek i bym musiała sie telepać autobusem, a i na konkretną godzine to tez czasem trudne z moim niejadkiem.

Zielona zawsze można się spotkać koło Ciebie jak masz taką chęć to zaproponuj spotkanie. Ja mieszkam blisko Ciebie to bym się wybrała.

Bobomama my chodzimy do Małego Światka na Szosie Chełmińskiej na przeciwko rynku w mieście.

a propo przedszkoli dziewczyny zapisujcie już dzieciaków do przedszkola na którym Wam zależy oczywiście chodzi mi o prywatne bo później będziecie miały jazdę jak ja. Byłam przekonana, że dostanę przedszkole państwowe. I się nie dostała, a w prywatnych już miejsc nie było byłam spanikowana. Na szczęście ktoś zrezygnował z tego przedszkola i my trafiliśmy na jego miejsce. Damianek już jest zapisany do tego samego przedszkola co Natalka:-))
 
reklama
Do góry