reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Kalorie? Jak czytałam Twojego posta Mikka to obżerałam się batonikami :-D Ale trochę się spaliło ;-)

Anita eeee tz my się tu umawiamy, ale chyba nie obrazicie się jak T przyjdzie co? Chciał zobaczyć po 1 film, a po 2 jak wygląda seans z dzieciakami ;-)
 
reklama
Widzę, że się na niedzielę umawiacie - fajnie, miłego oglądania! Pomyślę sobie o Was w pracy ;)
Kasiuch - pytałaś o kolejny seans - 3 listopada będzie i na ten zamierzam pójść.
Rechot - jak Ci źle na samotnych spacerach to daj znać, ja na bydgoskim mieszkam i często w okolicach Gagarina jestem.
mikka - pasowanie poważne wydarzanie! A my pomimo pogody spacerujemy codziennie. Dziś założyłam na wózek folie od deszczu - fajnie i od wiatru chroni i było ok. Dziwnie, że Ci z czerwcówek na gazecie wyrzucono - co za historia! Zaglądaj na czerwcówki na BB :)
Luuuzna - przekupny Twój synek, ale co tam tatuś to tatuś :)
Malinka - palec na pewno nie złamany, w ogóle to już z nim lepiej - wychodzę już od 2 dni na spacer więc luzik, trochę boli ale nie jest źle.
Batonik - witaj i pisz, a ja się wstydzisz to się od monitora odwróć i tylko jednym oczkiem zerkaj i będzie git!
Co do zamkniętego forum to ja jestem przeciwko - jakby co mamy zamkniętą grupę toruńskie mamuśki i można tam popisać coś czego nie chce się na ogólnym umieszczać.

W ogóle to mi się dziecko "popsuło" :baffled: Już nie śpi tak pięknie po 3-4 godziny na spacerkach, teraz to max 40-50 min przesypia:szok: no i co gorsza w nocy jej się też rozregulowało, dziś do niej 4 razy wstawałam, teraz też jakoś się kręci i nie śpi, czyżby na pełnię reagowała????

Co do spaceru na Rubinkowie to ja się raczej nie piszę...
 
Lencja spoko - dzieciaki tak mają, że co chwila coś im się zmienia ;-) Może zaczęło się ząbkowanie?
A może za parę dni znów zacznie spać lepiej...eh nigdy nie zgadniesz co jest powodem...ja na taką psią pogodę to bym tylko spała najlepiej ;-)
 
my w środę mamy pasowanie na przedszkolaka już nie mogę się doczekać:-)

Park Macieja nie mam pojęcia gdzie to jest :-(
a wiesz gdzie jest kosciol paulinow??

W ogóle to mi się dziecko "popsuło" :baffled: Już nie śpi tak pięknie po 3-4 godziny na spacerkach, teraz to max 40-50 min przesypia:szok: no i co gorsza w nocy jej się też rozregulowało, dziś do niej 4 razy wstawałam, teraz też jakoś się kręci i nie śpi, czyżby na pełnię reagowała????

Co do spaceru na Rubinkowie to ja się raczej nie piszę...
jeszcze 50 razy ci sie przestawi....
co do spaceru-a czemu nie??
 
reklama
Hejka :-)

Kasiuch ja na skarpie to od niedawna mieszkam a to chodzi o ten park przy targowisku za Maciejem tak??:-)
Ja bardzo chętnie jeśli tylko będzie mi pasowało:-) bo co prawda jestem na wychowawczym więc wydawałoby się że mam sporo wolnego czasu no ale na taki spacer to Przemciu się nie pisze więc albo musi być wtedy w szkole albo mój T. musi być w domku:-)
 
Do góry