reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Hej kobitki:-)

Tak póki pamiętam to Kasiuch a to że ciągle te same na spacerku się spotykacie to dobrze czy źle bo nie skumałam;-):zawstydzona/y:

Co do forum zamkniętego to ja piszę z mamusiami lutowymi i suuuper się pisze bo można poruszyć na prawdę każdy temat i popisać nie tylko o dzieciaczkach:-) tylko niestety spotkać się za bardzo nie można bo za bardzo po świecie jesteśmy porozrzucane:-(

A ten seans to o której? bo ja się ostatnio też nawróciłam i na 11:30 do kościółka chodzimy:-);-)
 
ooo krótszy wybrali...tylko 1h 40 min ;-) Ten ostatni trochę za długi był...

Ciekawe czy wezmą na poważnie moją uwagę co do małego placyku z zabawkami dla starszaków :-D:-D:-D:-D
 
za szybko nie ma co przychodzić...Myślę że tak 11.45?

Super :-) Laski nie zapomnijcie zabawek nabrać i jedzenia dla dzieciaków :tak: jak się taki Mati, Alek i Olek dobiorą :-D:-D:-D
 
Hej kobitki:-)

Tak póki pamiętam to Kasiuch a to że ciągle te same na spacerku się spotykacie to dobrze czy źle bo nie skumałam;-):zawstydzona/y:

Co do forum zamkniętego to ja piszę z mamusiami lutowymi i suuuper się pisze bo można poruszyć na prawdę każdy temat i popisać nie tylko o dzieciaczkach:-) tylko niestety spotkać się za bardzo nie można bo za bardzo po świecie jesteśmy porozrzucane:-(

A ten seans to o której? bo ja się ostatnio też nawróciłam i na 11:30 do kościółka chodzimy:-);-)
nie mowie ze zle bo super towarzycho jest na spacerach, ale zawsze fajnie jakby bylo nas wiecej! bo zazwyczaj kazda po spacerze pisze: a szkoda ze mnie nie bylo pojde nastepnym razem a spotkan juz bylo kilka i ciagle ten sam sklad, takze i m wiecej tym lepiej!

skonsultowałam to z moim T. i on pójdzie z Przemciem do kościółka a ja z Matim na seans:-) to o której koło CSW się umawiamy?:-)
no super!

za szybko nie ma co przychodzić...Myślę że tak 11.45?

Super :-) Laski nie zapomnijcie zabawek nabrać i jedzenia dla dzieciaków :tak: jak się taki Mati, Alek i Olek dobiorą :-D:-D:-D
TAK JEST! zawsze w torbie!!:D:D:D
 
reklama
Do góry