reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Nie wiem czy jest sens się zamykać skoro jest nas garstka, a zresztą mamy dobry kontakt ze sobą i zawsze możemy się spotkać - Toruń to małe miasto.

Oj Bobomama (w ogóle jak masz na imię?) przestań narzekać - więcej optymizmu ;-)
 
bobomama nie wiem czy ciąża tak na Ciebie wpływa ale maruda jesteś :-( dlaczego uważasz, że nie chcemy z Tobą rozmawiać.

A propo wątku zamkniętego ja jestem na nie, tak nas jest mało niech dołączają do nas inne mamy. Ewentualnie można stworzyć inny wątek i się tam zamknąć- Toruń niech będzie otwarty dla wszystkich.
A dlaczego tak uważam bo ostatnio laska mnie wypier..... z czerwcówek na gazecie.pl i sie wkurzyłam co im zależało. Fakt prawie wcale się nie udzielalam ale czytałam. Bo wiadomo dzieci w tym samym wieku i te same problemy. Denerwują mnie te wątki zamknięte przecież i tak wszyscy piszą po nickiem i się ludzi nie zna to skąd ja mogę wiedzieć która tam opisuje, że mąż ją wzioł od tyłu w nocy a ona chciała z przodu :-)) ( taka mała dygresja).

Hmmm przesadziłam trochę haha
 
Monika :-D:-D:-D:-D
Dobry przykład :-D

A co do wywalenia Cię z forum...przykre...ale niestety tacy są ludzie :-( Czasami człowiek myśli, że na forum wolno mu wszystko, czuje się inny. Nie wiem - może dlatego że w normalnym życiu czuje się niedowartościowany, wyobcowany, szary...wiecie ma dość swojej przeciętności, wchodzi na forum i udaje ;kim to on nie jest'.

Mnie też wywalono z listopadówek na BB. Bardzo to przeżyłam, bo myślałam, że się zakumplowałyśmy...
 
Mikka he he he dobre :-D:-D:-D:-D

Luuuzna a co odwaliłaś ???

Batonik widząc Twoją liczbę postów to nie sądzę żebyś była wstydliwa he he ;-)

bobomama- tak jak pisały dziewczyny nie MARUDŹ !!! ;-) więcej radości :tak:

A ja się żegnam weekendowo. Odezwę się w niedzielę. miłego weekendu
 
reklama
Do góry