reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Mikka stęskniłam się :-D Jak nasz mały aniołek z różkami?:-)

aniołek coraz grubszy ma już 8 kg i co 2-3 godz. w nocy mi je :-(( pogoda nam się psuje nie ma kiedy iść na spacer.

Rechot a ty jesteś na zwolnieniu czy wzięłaś wychowawczy???

Zielona ale piękny termin porodu:-)) mów do młodej, żeby trochę się wstrzymała do Nowego Roku, a jak nie to będzie sylwestrowa panna jak u Kaśki Olek.
 
Dziewczynki, co do niedzielnego seansu to my odpadamy, nie udało mi się pozamieniać zajęć i będę od 13:00 w pracy. Miłego oglądania!
Na ten seans 3 listopada to mam zamiar się wybrać.
Kasiuch - wiedzę, że Ty jesteś chętna do kina, jeśli masz chęć na ten listopadowy seans to się możemy umawiać :tak:
Mikka - no to też Damianek już ładnie waży, aż się boję myśleć ile by Kornelia ważyła gdyby jadła w nocy co 2-3 godziny :szok::szok::szok: Ona ma 6-7 godzinne przerwy w nocy na jedzonko a mimo to ma już 8 kg i 68 cm! A ja się łudziłam, że mając dużą gondolkę damy radę jakoś zimę przetrwać:-D:-D:-D
Rechot - wciąż trzymam kciuki za Was abyście się z problemami uporali!
Malinka - cóż za poświęcenie :) A ja mam do tego kościoła sentyment, byłam tam ochrzczona, teraz czasem idę tam na 20:00 w niedzielę na studencką mszę, coby się trochę odmłodzić :-D
Zielona - przekonaj nieco szkraba w brzuszku, może poczeka na 2011 rok :tak:
lil_maja - zdrówka dla Was!
luuuzna - miłych chwil w rodzinnym gronie :) Jak Alanek przywitał Tatę po takiej nieobecności?
anita3105 - czasem tu trudno żart od powagi odróżnić bo brakuje kilku ważnych elementów przekazu, ale to dobrze, że to w formie żartu było :-) Co do porządku to ja mam podobnie jak Ty, mam nadzieję, że moją pociechę uda się nakłonić do tego aby nie wprowadzała wszędzie artystycznego nieładu w swoim wykonaniu, ale jak to wyjdzie w praktyce to czas pokaże :tak:


A ja póki co jestem uziemiona w domu, uderzyłam się w mały palec od stopy o futrynę.. Opuchlizna już schodzi ale kolory to wciąż są niezłe, teraz już jednak od kilku odcieni fioletu przechodzą w żółte więc idzie ku dobremu :tak: dziś już nawet próbnie but założyłam ale chyba się jeszcze na spacer nie odważę, za mocno boli..
 
MIKKA- narazie do 25 mam opiekę - a od 25 października .....tam ta ta daaaaaa- jestem 3 lata na wychowawczym - jak młody tak zaj....iście nam choruje to jaki sens na opiece już jestem 3 tyg to ile bym przepracowała, w końcu sami by mnie zwolnili

wymieniją u nas w bloku windę na nowoczesną nie wiem czy się już chwaliłam - ale tak kują wiercą że mam ochotę iść tam i zatłuc tego co tak boruje a jego wiertare zakopać w pobliskiej piaskownicy na głebokości odpowiednio dużej
 
malina tomek raczkuje juz miesiąc :D
to tym bardziej, niech raczkuje jak najdłużej- na stanie i chodzenie ma jeszcze czas :tak::tak::tak:
Malinka - cóż za poświęcenie :) A ja mam do tego kościoła sentyment, byłam tam ochrzczona, teraz czasem idę tam na 20:00 w niedzielę na studencką mszę, coby się trochę odmłodzić :-D

he he he dobre :-D:-D:-D a palec może złamany ??? byłaś u lekarza ???
 
...nas nie będzie na nim buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

buuuuuuuuuuu:(

Anita mieszkam przy Wiki na Legionów.
Termin mam na 1 styczeń 2011 ale mam nadzieje, że malutka wyjdzie w styczniu a nie w grudniu.
no, no.... ne sie jej nie spieszy:p

Dziewczynki, co do niedzielnego seansu to my odpadamy, nie udało mi się pozamieniać zajęć i będę od 13:00 w pracy. Miłego oglądania!
Na ten seans 3 listopada to mam zamiar się wybrać.
Kasiuch - wiedzę, że Ty jesteś chętna do kina, jeśli masz chęć na ten listopadowy seans to się możemy umawiać :tak:
Mikka - no to też Damianek już ładnie waży, aż się boję myśleć ile by Kornelia ważyła gdyby jadła w nocy co 2-3 godziny :szok::szok::szok: Ona ma 6-7 godzinne przerwy w nocy na jedzonko a mimo to ma już 8 kg i 68 cm! A ja się łudziłam, że mając dużą gondolkę damy radę jakoś zimę przetrwać:-D:-D:-D
Rechot - wciąż trzymam kciuki za Was abyście się z problemami uporali!
Malinka - cóż za poświęcenie :) A ja mam do tego kościoła sentyment, byłam tam ochrzczona, teraz czasem idę tam na 20:00 w niedzielę na studencką mszę, coby się trochę odmłodzić :-D
Zielona - przekonaj nieco szkraba w brzuszku, może poczeka na 2011 rok :tak:
lil_maja - zdrówka dla Was!
luuuzna - miłych chwil w rodzinnym gronie :) Jak Alanek przywitał Tatę po takiej nieobecności?
anita3105 - czasem tu trudno żart od powagi odróżnić bo brakuje kilku ważnych elementów przekazu, ale to dobrze, że to w formie żartu było :-) Co do porządku to ja mam podobnie jak Ty, mam nadzieję, że moją pociechę uda się nakłonić do tego aby nie wprowadzała wszędzie artystycznego nieładu w swoim wykonaniu, ale jak to wyjdzie w praktyce to czas pokaże :tak:


A ja póki co jestem uziemiona w domu, uderzyłam się w mały palec od stopy o futrynę.. Opuchlizna już schodzi ale kolory to wciąż są niezłe, teraz już jednak od kilku odcieni fioletu przechodzą w żółte więc idzie ku dobremu :tak: dziś już nawet próbnie but założyłam ale chyba się jeszcze na spacer nie odważę, mocno boli..
a chetna ale na ta niedziele....a w listopadzie to ktorego jest ten seans??
MIKKA- narazie do 25 mam opiekę - a od 25 października .....tam ta ta daaaaaa- jestem 3 lata na wychowawczym - jak młody tak zaj....iście nam choruje to jaki sens na opiece już jestem 3 tyg to ile bym przepracowała, w końcu sami by mnie zwolnili

wymieniją u nas w bloku windę na nowoczesną nie wiem czy się już chwaliłam - ale tak kują wiercą że mam ochotę iść tam i zatłuc tego co tak boruje a jego wiertare zakopać w pobliskiej piaskownicy na głebokości odpowiednio dużej

buhahahaha!

witajcie, poklocilam sie z K. jestem zla...i smutna:/
 
:*******

łłłłoooo matko zazdroszczę takiego fioła :-D:tak::tak:

:szok::szok::szok::szok::szok: nie no jesteś niesamowita- poważnie

wiesz co Rechot z racji zawodu mogę Ci doradzić żebyś jeszcze mu na to stanie nie pozwalała- to zdecydowanie za szybko- najpierw mała motoryka tak jak napisałaś. Mój się też wcześnie wyrywał do stania, ale ja go za każdym razem z powrotem na czworaka- to ważny etap w rozwoju dziecka! A jak zacznie samodzielnie stawać to zapomni o raczkowaniu. Ale to tylko moja skromna uwaga :zawstydzona/y:

Luuuzna- no no trzeba się jakoś szybko zgadać :tak:

Zielona- szok jak ten czas leci!!! A jak się tak ogólnie czujesz ???

A wiecie, że z młodym zaczęliśmy chodzić do kościoła na msze na Józefa- jest taka fajna dla dzieci- na 10. Fakt, że mam daleko z rubinkowa ale zawsze do rodziców na kawkę bo mieszkają nie daleko. Msza git- a ja raczej nie kościelna :-Dale wiecie dla dziecka trzeba się poświęcić :tak:

Monika a jak tam u was ? Jak dajesz sobie radę ? Bartek nie jest zazdrosny o siostrę ???? uściski dla was :tak:
Czy pytasz mnie bo widziałam że któraś też Monika.A tak wogóle to napiszcie na mamach toruńskich jak macie na imię bo już pogubiłam się która to która.
 
reklama
Do góry