reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Młody mi się zakatarzył lekko :dry: no ale taka pogoda paskudna :no:

My zaliczyliśmy już basen :) Aluś nadal przerażony ogromem wody :-D Ale on jest śmieszny - z jednej strony się cyka, ale z drugiej chce pływać :-D i ciągle wygląda na przerażonego w wodzie :-D

Ooo seans dopiero teraz? To ja się pisze ;-) Mam nadzieje, że krótszy film puszczą :p

Lencja Aluś na widok taty płakał, ale przekupił go tatuś zabawkami i prezentami i było już dobrze ;-)
Rechotka ja pilnowałam, żeby mi Aluś za szybko nie wstawał i rzeczywiście - zaczął raczkować :-) Raczkuje do teraz, ale już potrafi stać na nogach bez trzymania się czegokolwiek chwilę...jak na razie jest przerażony tym co robi :-D woli jednak raczkowanie :-) Cieszy mnie to bardzo bo to zdrowe. Zgadzam się z Pauliną w tej kwestii.

Monika
a to klopsik :-) ale chociaż na zdrowego wygląda ;-) a woda z glukozą nie podziała? herbatka jakaś?
 
poiłam go wodą ale przez te dopajanie w nocy jeszcze gorzej się rozregulował bo jadł co 3-4 godz. a teraz 2-2,5 max to 3 godz.

malinka jak ty w zawodzie to może mi powiesz czy 5 miesięczne dziecko można juz sadzać. Bo ja się cykoram, a on mi chce siedzieć.
 
Mikka ja na przełomie 5-6 miesiąca powoli sadzałam, w tej kwestii trudno mi się wypowiedzieć- Ja to zawsze alarmuję z chodzeniem i wczesnym nocnikowaniem !!!
 
laski a co wy na to zeby założyć temat w Toruniu i poprosić bestyję żeby zrobił go zamkniętym tak żeby ponarzekać na teściowe facetów i wogóle intymnie pogadać żeby pół kraju nie czytało ??????????????????????
 
reklama
Mhmmm no nie wiem czy na teściów bym mogła :-D:-D:-D:-D:-D
Na faceta też nie za bardzo :-D

Prawie wszędzie robią się zamknięte wątki...a musimy mieć wtedy moderatorkę nie?
 
Do góry