reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Rechot - ja też chodzę na aquababy i jest super - i sobie właśnie myślałam czy któraś z Was też nie chodzi. Ja zawsze jestem w sobotę o 9 na Hallera.

Mikka2010 - dzięki! Wiesz ja dziś to mam tak fatalne samopoczucie pod względem fizycznym, bo pęka mi głowa i boli podbrzusze na maksa. No i najdziwniejsze jest to, że mi się @ nie rozkręciła wcale. Jak rano byłam w łazience to byłam pewna, że wszystko "lunie", bo tak mnie ten brzuch boli. Ale ta pierwsza krew to była też ostatnia dziś. Więc ja już sobie odpuściłam myślenie na razie, staram się wyluzować, choć wiadomo, że łatwiej mówić, trudniej zrobić. Tak czy siak jutro, pojutrze powinno się coś ostatecznie wyjaśnić - nie będę się już martwić, mam nauczkę, żeby się nie nakręcać.

A w ogóle to jestem bardzo ciekawa jak się to kino udało????????

Ja jutro idę z Maciusiem CSW na przytulaki pokraki - jakieś maskotki będziemy robić. Jestem ciekawa co z tego wyjdzie.
 
reklama
KINO bardzo fajnie było ok 10 osób dzieciaczki w różnym wieku Damianek i Kornelka byli najmłodszymi kinomaniakami:-)) film dało się obejrzeć. Dzieci chodzące spacerowały sobie po kinie przeważnie chodziły blisko sceny ale to nie przeszkadzało.
 
mikka2010 - no to super z tym kinem, myślę, że kiedyś z Maciusiem będę mogła spróbować, choć bym się bała, że szkód narobi. Ale na razie to on i tak o tej porze śpi.

Ale pomysł z tym kinem super.

Dobranoc dziewczyny. Idę już spać, bo nie wiem jaka nocka będzie. Maciuś cały dzień ma srakę. Ja myślę, że wszystko przez te zęby. A bym się chciała w końcu wyspać.
 
Kino bomba :-) Alek był w końcu rodzynkiem wśród kobiet chodzących :-D Coś fajnego te kino :-)
A co do spotkania to na dzisiejszy dzień nic nie wiem, bo mama ma przyjechać (chyba) w piątek, więc 13 odpada ;/ Bo ona wtedy przyjeżdża. A długo nie była u mnie ;-) A ma mi pomóc w opiece nad małym, żebym mogła wypucować mieszkanie; planuję też lepić pierogi:-) Wiecie już za tydzień facet do domu wraca :)

A te przytulanki w CSW to wstęp wolny czy trzeba było się zapisać? Ale chyba moje dziecko za małe na to co? Chcę mojego bąbla uczyć współpracy z dziećmi, bawić się z nimi :)

Monika
a z tym planowaniem Damianka to się uśmiałam :-D Ale chłopca łatwiej zaplanować - wystarczy starać się codziennie :-D
 
luuuzna no właśnie, że nie bo chłopaka się robi dokładnie jak masz owulacje, a dziewczynkę przed no i ciężko wyliczyć ta owulacje jak masz nieregularny okres :-) hahaha tak mądre strony internetowe piszą:-)
Ale czy to prawda........nie wiem
tak samo jest z tym, karmieniem co mówią, że dziecko karmione piersią w nocy będzie inteligentne, a co mają powiedzieć matki, które karmią sztucznym.
 
To znów się kłaniam ja - ta która łamie wszystkie mądre książki :-D
Chyba jakimś cudem mam syna, bo tak nieregularny okres mało która ma ;-) Nigdy nie wiedziałam kiedy mam owulację :-D
Ale też mam rację - jak starasz się codziennie o dziecko, to jest duża szansa, że trafisz w owulację, a plemniki-chłopcy są szybsi od dziewczynek i wtedy duże prawdopodobieństwo, że będzie chłopak.
Matko i moje dziecko nie będzie inteligentne. No cóż może na mądrego wyrośnie chociaż :-D

Eh te książki i internet - bywają pomocne ale trzeba je zawsze przez pryzmat rozsądku brać.
 
Ostatnia edycja:
A my ostatnio bylismy na zajęciach pt. Maluszkowo w Cafe Bajarka. Koszt zajęć 10zł, w kazdy piatek. W ten akurat nie idziemy, bo mam wizyte u gina, ale napewno w przyszly piatek pójdziemy. Zajęcia prowadziły dwie panie i na razie dzieci sie zapoznawały i kazde bawiło sie tym co chciało.
 
Filmowe niemowlaki - super sprawa! Dzieci się całkiem fajnie zachowywały, dały obejrzeć Mamom film - nota bene dobry i ciekawy film. Ja z chęcią wybiorę się na kolejne seanse - w miarę możliwości czasowych. Ciekawe czy w miarę czasu pojawią siędzieci młodsze niż Damianek i Kornelka :)
Co do piątku to ja się nie piszę na spacer, mam już inne plany. Może jakoś w przyszłym tygodniu? o ile jeszcze pogoda będzie spacerowa.
 
reklama
Do góry