reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Monika dzięki zaraz zobaczę czy coś dla nas jest:)
Dziękuję za spotkanie :) Bardzo fajnie się gadało :D Damianek pokazał pazur :-) W końcu musiał :-D a co będzie gorszy :)

Bobomama
i mi przykro (chyba całej naszej trójce), że nie przyszłaś i niepotrzebnie czekałyśmy na Ciebie. Jak nie możesz przyjść to się nie deklaruj albo poproś którąś z nas na PW o numer tel albo sama daj swój - łatwiej się chyba tak dogadać ;-)

Do zobaczenia jutro dziewczyny :-) Mam nadzieję, że brzdące będą grzeczne, choć czuję nosem, że skoro mój był dziś grzeczny to jutro pokaże rogi :-) A może mu się film spodoba :-D

Ania
i jak Tomek? Martwię się!
 
Bobomama a trudno było napisać rano do mnie albo Lencji czy Mikki o numer tel?
No i bez przesady! Ile matek z dziećmi umawia się pod Kopernikiem o 12.30?
Czy pod kopcem zawsze stoi tabun kobiet z wózkami?
Jak nie mogłaś to trudno - wystarczyłby sms. Nam nie trzeba się spowiadać przecież!
 
luuzna, mikka - dziękuję za wczorajszy spacerek :-) bobomama - mam nadzieje, że kolejnym razem dotrzesz na spotkanie;-) a argument, że nie znasz nas i nie miałaś namiarów nie był za mocny bo ja przed tym spotkanie tak samo jak Ty nie znałam dziewczyna a jakoś dało radę się spotkać, skontaktować, itp. CHCIEĆ TO MÓC!
Ciekawe jak na tym dzisiejszym filmie będzie... Nelcia wczoraj była grzeczniutka cały spacerek prawie spała obawiam się, że dziś ona może pokazać pazurki:szok: Tym bardziej, że obudziła się dziś z płaczem co jej się nie zdarza...
rechot - dołączam do pytania co tam u Was? Jak zdrówko?
lil_maja - podziwiam cierpliwość ja bym jedna zrobiła test teraz...
 
na chusty ;-) No ale wiem, że Ciebie to nie interesuje. No szkoda sama pójdę.
Dziś pewnie Damianek spokojny będzie :-) Aaa Ita przyjdzie ze mną :-)
 
reklama
Do góry