reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Mikka2010 - polecam ALLEGRO - jeśli masz kłopoty coś dostać to tam na pewno to znajdziesz! Koło nas też jest blisko rynek - tam są stoiska z odzieżą dziecięcą. Oprócz tego galeria copernicus: reserved, 5-10-15, smyk, h&m - ale fakt, że tam drogo, ale może na sali też coś być takiego. Jest też PEPCO w piotrze i pawle, ale nie wiem czy tam sa ubranka na 110, te mniejsze na pewno sa i fajne ceny maja. No i nie wiem co jeszcze - jakos nie kojarze takich sklepow, bo duzo kupuje w lumpkach. Na rynku jest jedna babka, ktora ma wlasnie takie rzeczy używane dla dzieci i są bardzo fajne.

A idzie któraś na KULT w czwartek?
 
ja tam czesto kupuje na lumpach ....wróć...wszystko jak narazie co Tomkowi kupiłam było z lumpa ale z takim rozmiarem powyżej "90 tam coś" to ciężko na lumpie coś dostać

my nadal chorzy kicha ze szok
 
W Pepco są większe rozmiary, ja tez polecam jednak allegro + lumpki. Czasem w realu na sali można coś w miarę fajnego i cenowo ok kupić. A ja wczoraj zrobiłam przegląd ubranek bo co coś wyjmowałam w ostatnich dniach to było za małe.. No i się okazało, że mnóstwo rzeczy odłożyłam i mam teraz chyba tylko ze 2 pajacyki, które są dobre rozmiarowo, ale to maleństwo rośnie! W czwartek idziemy się szczepić, ważyć i mierzyć ciekawa jestem jak te pomiary wyjdą :)
A Kornelka dziś 4 miesiące kończy!

rechot zdrówka dla Was!
 
Witam

Dziewczyny podpowiedźcie mi gdzie są sklepy z odzieżą dla dzieci w Toruniu. Jaki ja mam problem znalezienia spodenek dresowych na 110 dla córki.
Na dużym rynku w mieście tam gdzie są stragany mają używane ciuchy.Są ceny od 1 zł za wszystko,2 zależy.Ja znalazłam tam kilka par spodni dresowych dla Mikiego właśnie na 110.Możesz też ładne rzeczy dostać w Centrum taniej odzieży na nowym rynku.W soboty mają wszystko za 50%,a mają tam naprawdę ładne rzeczy.
 
witam sie dziewczyny, a ja jednak nie wylecialam, yh dlugo by mowic, nie chce mi sie nawet o tym myslec, czuje jakbym byla w czarnej *upie!

tak tak bylysmy z luzna na spacerku.... a co do ciuchow, wlasnie ostatnio szukalam na lumpach czegos do spania dla olka i fakt- ciezko znalezc cos wiekszego , jest pelno malych ubranek do ok 6-go misiacia ale o wieksze trudniej....

postaram sie czesciej zagladac:)
 
reklama
Monika Pepco jest też koło ronda obok tego parku co na spacery chodzimy często :)
Na lumpach ciężko znaleźć ciuszki dla większych dzieci,a jak są, to zazwyczaj zniszczone, bo wiadomo że takie dzieci chodzą, przewracają się, biegają...lepiej coś nowego :)

Kasia T kupił Alusiowi śliczną piżamkę w Holandii :) Chciałam piżamę, bo ubrać mu śpiochy na noc graniczy z cudem. Wierci się, ucieka i denerwuje tylko ;-)

Buziaki dla Kornelci :)
Mój rozbójnik niedługo 1 imieniny ma :)
 
Do góry