reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Ja też słyszałam o tym Maluszkowie - podobno to taka tańsza wersja Akademii Egeuniusza.

Jeśli chodzi o te przytulaki pokraki to było na zapisy, ale podobno są jeszcze wolne miejsca - bo było mało chętnych. Ja niestety zadzwoniłam, żeby odwołać, bo Maciuś miał cały dzień wczoraj sraczkę, w nocy ja się obudziłam o 2 i próbowałam zasnąć i już mi się prawie udawało to Maciuś się rozkręcił - budził się już co chwilę, a o 5 wstał na dobre i chciał, żeby mu bajki czytać. Jestem zmasakrowana, a on tym bardziej. Teraz z babcią poszedł na chwilę na spacer, bo myślałam, że kota z nim dziś urodzę, taka maruda, że szok. A ja niewyspana to moja cierpliwość zerowa. A potem położę go spać.

Za to zapisałam się na zajęcia w poniedziałek i wtorek na 10.30 na Łosiowisko, ul. Podmurna - to też z tego tygodnia bliskości, miejsca są i każdy się dostanie z tego, co Marta mówiła. I mówiła, że dziecko nie jest za małe, jeśli jest całkiem malutkie to może być u mamusi na kolanach i mamusia sama będzie pracować :) A mój Maciuś to pewnie wszystkim innym się zajmie tylko nie zajęciami. Ale idę, bo też właśnie lubię integrować Maciusia z innymi dziećmi. Taki trening przed przedszkolem. Także jeśli macie ochotę dziewczyny to przybywajcie.

A z tym kinem to mi smaka zrobiłyście. Tylko tak się zastanawiam jaki tam ekran jest - taki w którym mocno chcące dziecko jest w stanie dziurę zrobić albo zrzucić całość na podłogę? :)
 
reklama
hey lasencje

my odpadamy z piątku u nas nastapiło nocne pogorszenie musze jechać do bydgoszczy żeby mi chłopaka ubglądneli :) mam nadzieje że puszczą nas z jakimś antybiotykiem poprostu do domu

wiec wezmę opiekę i posiedzę w domu i zaczynam myśleć o wychowawczym bo w robocie kicha a Tomek wygląda na to że będzie mi troszkę chorował więc jak mam co chwilkę opiekę brać:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

a moja mama się nim opiekuje i widzę że sobie nic z Tomka stanu zdorwia nie robi bagatelizuje jego wyniki i uważa że to nasze wymysły i chyba mi ściemnia bo pytałam czy kaszle i ma katar to powiedziała że nic absolutnie a jak wróciłam do domu to wyłowiłam fridą z nosa Tomka takiego smoka giloka ze szok a całą noc przekaszlał więc nie wierzę jakoś że w dzień nic się nie działo ;/ :angry::angry::angry::angry::angry:
 
Hej dziewczyny mam na imie Iza i jestem lutowa mama 2010 wraz z Rechotem(post wyzej) rozkrecamy maly biznesik , a poniewaz Rechot zajmuje sie aukcja i Tomusiem a ja promowaniem nas i Milusia (to akurat jej pomysl zeby tu sie reklamowac) wiec wpadam zeby poinformowac o naszej aukcji . Zapraszam i obiecuje ze z dnia na dzien bedziemy wprowadzac coraz wiecej zabaweczek dla dieci i rodzicow:-p
Moja strona - Aukcje internetowe Allegro
Zycze milego dnia
 
ja tez nie - wiesz ona z tych najmądrzejszych i mundrzejszych od lekarzy - bo dziecko dobrze wygląda TO JEST OK szkoda że niektórych chorób natura nie tatuuje na czole
 
reklama
Do góry