reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń



Rechot a jak tam Twoja cukrzyca ???
:tak::tak::tak::tak:

średnio ci powiem wlaśnie na końcówce chyba mi sie cos pogarsza nie migae zapanowa nad niczym :szok::szok::szok::szok:


hej Dziewczyny
w koncu Was znalazlam, dobrze sie ukrylyscie;-)

tez jestem z Torunia, choc od kilku lat na "wygnaniu"
ale sercem zawsze torunianka
wlasnie jade na Swieta do rodzicow i chcialabym isc do jakiegos ginka prywatnie
niestety nie mam adresow ani telefonow, moze moglybyscie kogos polecic
najlepiej zeby mial usg

pozdrawiam

ja chodze do Łukasiewicza polecam niezły Paluszyński też tyle że cena i kolejki, o Marchwińskiej tez słyszałam podobno ma wypas USG...;-);-);-);-);-)

a ja już chodze jak mańka wstańka wszytko mnie boli i zaczynam sie już tym denerwować a gdzie tu jeszcze co???? masakra....:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:



a tak wogóle to:

WESOŁYCH







 
reklama
Rechot oj dużo siły Ci życzę. ja jeszcze do teraz muszę uważać, ostatnio 2 godz po posiłku miałam 190:szok::szok::szok: ale krzywa cukrowa niby ok więc nie wiem o co chodzi. Dasz rade, już tak mało zostało !!! Trzymam kciuki :tak:
 
Rechot oj dużo siły Ci życzę. ja jeszcze do teraz muszę uważać, ostatnio 2 godz po posiłku miałam 190:szok::szok::szok: ale krzywa cukrowa niby ok więc nie wiem o co chodzi. Dasz rade, już tak mało zostało !!! Trzymam kciuki :tak:

o cie to wynik iście bajeczny...ciekawe ile było godzinę po...albo chyb a lepiej nie myśleć....przez święta grzeszyłam .....
zazdroszczę wam że macie to już za sobą ja zaczynam się bać i myśleć o porodzi chciałabym mieć to juz za sobą


 
Rechot w sumie to czasami tęsknie za moim brzuszkiem :sorry2:
A porodu nie dziwię się, że się boisz :baffled: ale o bólu szybko się zapomina :tak:

A gdzie reszta TORUNIANEK ??? kobiety już po świętach :tak:ile można jeść :-D
 
Oj można:-D
My czujemy się dobrze;-) Z malym parę problemow, ale poza tym zdrowiutki jest jak ryba:-)
Małgorzata tez już urodziła i czekam na jej opis porodu.
Jak tam dziewczyny święta? Wybiracie się na sylwstra gdzieś? My oczywiście w domu zostajemy hehe
buziaki od Alusia dla ciotek:cool2:
 
hej, dziewczyny na innym forum przypomniały mi o tym forum:zawstydzona/y:
Mam na imię Magda, urodziłam we wrześniu (jeszcze tego roku;-)) śliczna córeczkę (Weronikę). Poród był w miarę szybko, ale z komplikacjami.
Ja chodziłam w ciąży do Łukasiewicza, ale szczerze mówiąc średnio jestem zadowolona. Teraz poszłam do lekarki, która odbierała mój poród - anioł kobieta :-).
 
Rechot w sumie to czasami tęsknie za moim brzuszkiem :sorry2:
A porodu nie dziwię się, że się boisz :baffled: ale o bólu szybko się zapomina :tak:

A gdzie reszta TORUNIANEK ??? kobiety już po świętach :tak:ile można jeść :-D

kochana wykańczają rolmopsy, makowce i pierożki he he he

nie mogą się odessać do forum

ale swoją drogą na Toruniu zawsze cicho

Oj można:-D
My czujemy się dobrze;-) Z malym parę problemow, ale poza tym zdrowiutki jest jak ryba:-)
Małgorzata tez już urodziła i czekam na jej opis porodu.
Jak tam dziewczyny święta? Wybiracie się na sylwstra gdzieś? My oczywiście w domu zostajemy hehe
buziaki od Alusia dla ciotek:cool2:

ale super cieszę się że u was wszytko ok...sylwester chyba u znajomych na grębocinie zobaczymy...mój chłop lekko zaczyna panikować że może nie chodzić po nocach że może lepiej w domu że może nie dam rady ..a ja czuje że wszytko jeszcze ma czas...chyba przenoszę Tomusia

hej, dziewczyny na innym forum przypomniały mi o tym forum:zawstydzona/y:
Mam na imię Magda, urodziłam we wrześniu (jeszcze tego roku;-)) śliczna córeczkę (Weronikę). Poród był w miarę szybko, ale z komplikacjami.
Ja chodziłam w ciąży do Łukasiewicza, ale szczerze mówiąc średnio jestem zadowolona. Teraz poszłam do lekarki, która odbierała mój poród - anioł kobieta :-).

ja chodzę do Łukasiewicza przedtem 3x zmieniałam lekarza bo nie dało się z nimi pracować...napisz do kogo teraz chodzisz i co u Łukasiewicza było nie tak??bom ciekawa na co mam uważać w razie co ...witam wśród torunianek pisz jak najcześciej :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
kochana wykańczają rolmopsy, makowce i pierożki he he he

nie mogą się odessać do forum

ale swoją drogą na Toruniu zawsze cicho



ale super cieszę się że u was wszytko ok...sylwester chyba u znajomych na grębocinie zobaczymy...mój chłop lekko zaczyna panikować że może nie chodzić po nocach że może lepiej w domu że może nie dam rady ..a ja czuje że wszytko jeszcze ma czas...chyba przenoszę Tomusia



ja chodzę do Łukasiewicza przedtem 3x zmieniałam lekarza bo nie dało się z nimi pracować...napisz do kogo teraz chodzisz i co u Łukasiewicza było nie tak??bom ciekawa na co mam uważać w razie co ...witam wśród torunianek pisz jak najcześciej :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Hehehe te pierożki...
Przenosisz go? neeee będzie dobrze;-)
Mój T jest bardzo pomocny i w ogóle trdy fośc jeśli chodzi o dzieci:-) ale ostatnio się rozleniwił i nawet przewijać mu się nie chce:confused2:
 
Hehehe te pierożki...
Przenosisz go? neeee będzie dobrze;-)
Mój T jest bardzo pomocny i w ogóle trdy fośc jeśli chodzi o dzieci:-) ale ostatnio się rozleniwił i nawet przewijać mu się nie chce:confused2:


to trza go tam postymulowac ze ma zrobic wymarsz do kupy....a tak wogóle jak sobie radzisz???

wogóle to mam pytanie czy dziecku do łóżeczka kładzie sie podusie c zy leży tak bez na płaskim??? wogole to pewnie bede miała do was pełno głupich pytań he he he musicie to dzielnie znosić...he he he
 
reklama
to trza go tam postymulowac ze ma zrobic wymarsz do kupy....a tak wogóle jak sobie radzisz???

wogóle to mam pytanie czy dziecku do łóżeczka kładzie sie podusie c zy leży tak bez na płaskim??? wogole to pewnie bede miała do was pełno głupich pytań he he he musicie to dzielnie znosić...he he he

he he he uśmiałam się z tego wymarszu :-D:-D:-D:-D

A dzidzia nie powinna spać na podusi, mój spał na tetrowej pieluszce złożonej na "cztery" a teraz na takiej płaskiej, w sumie to nie wiem po co mu ona bo i tak się zsuwa i spi poza nią :-D
 
Do góry