reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Luuuzna czas ucieka, dzidzia pcha się na świat, mięśnie się luzują ;-), główka schodzi. Mówię Ci, że co raz bliżej :rofl2:
Monika zdrówka w takim razie i choróbska precz.

Ja na patologii ze względu na remont przez dwa tygodnie leżałam w trzech salach :sorry:


Ja to zamiast dzień dobry, to dobranoc powinnam powiedzieć, bo jestem po nocce. M z dzieciakami pojechała w odiwedziny do babć i dziadków, a ja mam wolną chatę :rofl2: Zaraz idę się zdrzemnąc, bo mnie opierniczy, jak wieczorem powiem, że zmęczona jestem :-p;-)
miłej niedzieli!!!
 
reklama
Baaardzo cicho u nas...
Byłam w środę na wizycie - rozwarcie wtedy na 2 cm, mocno skrócona szyjka macicy, Aluś niziutko ładnie ułozony czaji sie tylko, żeby wyjść - wg Szufarskiej za ok 10 dni powinnam urodzić (dziś za ok 8):-)
 
Luuzna ja z rozwarciem 2cm chodzilam ponad miesiąc hehehe :-D:-D a do szpitala pojechałam z wysypką a wyszłam z synusiem :-D:-D
 
i co tam rodzicie czy nie bo ja tu szampana chłodzę i cos wieści od was nie ma...weźta się do roboty co...dość tych wakacji :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

trzymam za was kciukaski

buziole torunianki
 
halo dziewczynki jak tam wam leci????

jak zdrowko???

rozpakowala się któraś czy nadal nic....???\
\
szmpan to już szlak trafił, ale za to mam lody wodne o smaku szampana może byc???

czekam na wieści :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Do góry