reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

madziapm-to Ty poprosiłaś mnie o przyjęcie do grupy?Sory ale nie wiem co tam mam wcisnąć a wogóle to nie chcę opiekować się tą grupą,może któraś by przejęła?
 
reklama
Monika widzę, że kolejne dzieciatko się szykuje. Gratuluję!!!!!
Rechot ja do szkoły rodzenia nie chodziłam, bo uważałam to za stratę pieniędzy. Na sali porodowej wszystko powie Ci połozna jak oddychać i jakie pozycje przyjmować.Takze nie masz się czym przejmować. Jeśli chcesz to możesz sobie w internecie zobaczyć jak się oddycha RADZIMY DOBRZE RODZIMY - INTERNETOWA SZKOŁA RODZENIA Strona główna. Na tej stronce masz pokazane cwiczenia, oddychanie itp.
 
Nie chodziłam do szkoły rodzenia - szkoda kasy mi bylo i w sumie dobrze, bo i tak cc miałam...na nic by mi były te praktyki z oddychaniem czy innymi pierdołami...

Już Alusiowi smakuje mleko:-) wcina równo;-) na szczęście teraz mam spokojne dziecko (no prawie:-D)
 
dzięki dziewczyny za info. zaczne sobie lookać na ta szkołę w necie troszkę poćwicze może bo faktycznie się przez te 5mies ze mnie grzyb zrobił

Przyszłym mamusiom życzę szczęścia i trzymam kciuki żeby było ok wszytko

ja się naprawdę nie na żarty zaczynam stresować i bać.....mówie wam

a powiedzcie, bo jak ide troszkę wcześniej do szpitala bo chcą mnie miec pod ręką od 37tc max to siara jak sobie laptopa zabiore i filmy????
 
dzięki dziewczyny za info. zaczne sobie lookać na ta szkołę w necie troszkę poćwicze może bo faktycznie się przez te 5mies ze mnie grzyb zrobił

Przyszłym mamusiom życzę szczęścia i trzymam kciuki żeby było ok wszytko

ja się naprawdę nie na żarty zaczynam stresować i bać.....mówie wam

a powiedzcie, bo jak ide troszkę wcześniej do szpitala bo chcą mnie miec pod ręką od 37tc max to siara jak sobie laptopa zabiore i filmy????

Chyba nie można mieć...widziałam tylko jedna laska miała czasami laptopa, ale jej mąż przynosił i zabierał ze sobą - poza tym żadna nie miała nic ze sobą (chyba że tel albo mp3).
Ja 3 dni nie mogłam tam wytrzymać:-D
Jak Cię ulokują na 2 to pozdrów Ulę ode mnie(położna - na pewno zapadnie Ci w pamięci:-D)
 
jak ja leżałam to też żadna nie miała laptopa, na pewno przyda ci się dużo monet po 2 zł (bo telewizory działają na te pieniążki;-))
mój czas głównie zajmowało czytanie książek i słuchanie muzyki.
Nie ma się co martwić na pewno wszytko pójdzie szybko i bezproblemowo. Trzymam kciuki, poród nie jest taki straszny:-)
 
no wlaśnie chyba wezme bede prekursorem he he he szcezgólnie że mam net z Play wiec mi to tam nie robi i linke zabezpieczajacą mam przypne dziada do wyra i bedzie gitara he he he

poważnie zaczynam sie bać porodu ale jak przeżyłyście to chyba tez dam rade co????
 
Rechot! Pewnie, że dasz radę. Ja już po tygodniu zapomniałam co to poród i mogłabym rodzic drugi raz, bo mój poród trwał 3.55h razem ze wszystkimi skurczami, także za długo sie nie namęczyłam a urodziłam malego koloska 4130g i 59cm długi :-) Po porodzie najbardziej brakowało mi mojego brzuszka i nie mogłam sie przyzwyczaić, że juz go nie mam. Więc korzystaj z uroków bycia kobietą w ciąży, bo to najpiękniejszy czas.
 
reklama
mój nastrój i strach chyba się udziela Tomusiowi bo rusza się znacznie mnie i leniwie, chyba też zaczyna sie stresować premierą swoich narodzin.

Szkoda że nie mam żadnych przepowiadających czy cos, bardzo bym chciała żeby szybko poszło...ogólnie to jakaś deprech przedporodowa mnie dopadła i strasznie się przejmuje rolą...

ale dzis sypneło laski co, nie chce mi się ruszać z domu a muszę załatwić jak najwięcej spraw puki jeszcze mam wolne i nie siedzę w szpitalu

gadałam z przyjaciólką właśnie wyszła z mała do domu i mówi ze mam barć kompa bo nudy jak 150 i dodatkowo nie było nic w tv, widze właśnie że na tvn to się ostatnio repertuarem nie popisują powtórki i powtórki

coś ten toruński wątek niemrawy jednak na wątkach terminów porodów zawsze ruch jak w meksyku :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry