reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

rechot- no właśnie wysypka zanika, zostało po tym miejscu sucha pęknięta skórka babka kazała nawilżać i nie potrafiła powiedzieć co to jest. Powiedziała, że szkoda ze tego wcześniej nie widziała no pewno że szkoda mogła na urlop nie iść:-((
 
reklama
oj wesele super ale bym sie wyszalała.

a my po szczepieniu i tak mi maluch rośnie jak na drożdżach waży już 6 kg i ma 65 cm wzrostu :-)) jestem w szoku.
Coś brzydka dzisiaj pogoda siedzimy w domu młody śpi na balkonie, a ja teraz muszę sie zając starszą córcią bo jej się nudzi i ani chwili na wytchnienie ( no dała mi pół godziny na internet :-))
no rzeczywiscie duzyy!
a corcie masz wyrozumiala, i tak dobrze ze mialas te pol godziny hehehe
rechot- no właśnie wysypka zanika, zostało po tym miejscu sucha pęknięta skórka babka kazała nawilżać i nie potrafiła powiedzieć co to jest. Powiedziała, że szkoda ze tego wcześniej nie widziała no pewno że szkoda mogła na urlop nie iść:-((
a moze idzcie do dermatologa z tym??
 
dziękuję za przywitanie i przyjęcie mnie:-)
mój Okruszek sobie śpi więc mam troszkę czasu nn BB:-D

Ita85 witamy i zapraszamy. Też mam synka z czerwca:-))
właśnie zauważyłam że synuś też z czerwca(mój w zasadzie z maja, tylko termin miałam na czerwiec:-D) ale chyba u nas na czerwcowym forum się nie udzielałaś...?
bo tutaj widzę że moja Lencja tylko pisze:-D:-D:-D

widzę temat wesel się wkradł, my też mamy iść w sierpniu na wesele, a Mały zostałby z babcią...pierwsze tak długie rozstanie:szok:

a mnie bombardują telefonami z pracy z pytaniem czy wracam po macierzyńskim czy nie...a ja jeszcze nie wiem:sorry: z jednej strony chciałabym być z synkiem do roku z drugiej strony kasa...bo nie wiem czy bez mojej wypłaty sobie poradzimy i kto mi znajdzie złoty środek...bo ja nie widzę takiego:no:
 
Agnieszka mama Martynki wrzesien 07 i boba w brzuszku luty 2011 ucze sie zaocznie w bydgoszczy zona od 2 lat mieszkam na rubinkowie lat 24
 
reklama
Hej Babeczki

nie odpisze wam wszystkim bo padam na cycki ze zmęczenia... ale piszę żeby nie było, że się nie odzywam :rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2:

a więc tak:
Lencja- trzymam dalej kciuki, będę dzielnie śledzić wasze losy i mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy !!!!

Kasia- normalnie tak wam zazdroszczę tego wesela że nawet sobie nie wyobrażasz...

Mikka- oj ta Natalka hehe ale tak jak pisały dziewczyny dobrze że chociaż 30minut :rofl2: a i pozdrów córcie od Gucia :-D

Ita- wiesz u mnie to było tak że pod koniec macierzyńskiego marzyłam o powrocie do pracy- po pierwsze bo kocham to co robię, po drugie w końcu wśród ludzi, po trzecie potrzebna kasa bo zdecydowałam się na kontynuację studiów. Ale głownie to ten kontakt z rzeczywistością- fajnie jest spędzać czas z dzieckiem ale ja się nie nadaję na panią domu...

rechot- dobrze że masz nadmiar czasu bo przynajmniej nas tu wszystkie mobilizujesz do pisania :-p:-p:ninja2::-p

bobomama- Witamy w naszych skromnych progach :sorry::tak:

Luuuzna co tam ??? meldować się !!!:-p:-p:-p
Monia jak się czujesz ??? niedługo czas rozpakowania ???

I wyszło na to że chyba odpisałam wszystkim :happy: jeśli kogoś pominęłam to bardzo przepraszam :sorry::sorry::sorry:
 
Do góry