reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
:) hehe nieźle na tym spotkaniu jeżeli pani dzieci przeszkadzały, może na kolejne zaproszą mamy i śpiące dzieci :p:-D
My po wizycie u kardiologa - wielkie uff bo nie ma wady serca!!!! Jest jeszcze nie zamknięty otwór ovalny - ma ok 2 mm, wciąż są jeszcze ślady żółtaczki -a przy niej rzekomo otwór wolniej się zamyka. Pod koniec września kolejna kontrola. Za to wyniki morfologii i moczu są słabe - za 2 tyg mamy je powtórzyć..
No i na dodatek okazało się, że Nelcia ma skazę białkową.. No i teraz muszę wyeliminować z jadłospisu mnóstwo produktów - bo karmię piersią.. Oj będzie to trudne :(
 
no tomek mimo diety nie dał rady niestety - nadal miał straszną biegunkę i bolał go brzuszek bo aż tak strasznie wysypany to on nie był musieliśmy podać mu pepti i momentalnie był spokój
 
witam!
czy mogę dołączyć do Waszego regionalnego forum:-)? przyjmiecie mnie;-)? do tej pory byłam tylko na czerwcówkach2010

krótko o sobie...w maju po raz pierwszy zostałam mamusią, Tymek na już skończone 2 miesiące:-) oj rośnie szybciutko, a ja narazie jestem na macierzyńskim, co później...czas pokaże
 
Paulina słyszałam, że babce przeszkadzały dzieciaki :eek:
no tak to można określić, dziwna kobieta
:)
My po wizycie u kardiologa - wielkie uff bo nie ma wady serca!!!! Jest jeszcze nie zamknięty otwór ovalny - ma ok 2 mm, wciąż są jeszcze ślady żółtaczki -a przy niej rzekomo otwór wolniej się zamyka. Pod koniec września kolejna kontrola. Za to wyniki morfologii i moczu są słabe - za 2 tyg mamy je powtórzyć..
No i na dodatek okazało się, że Nelcia ma skazę białkową.. No i teraz muszę wyeliminować z jadłospisu mnóstwo produktów - bo karmię piersią.. Oj będzie to trudne :(

no to bardzo się ciesze i trzymam kciuki za maleństwo. A co się nie podobało w morfologii i moczu ???

witam!
czy mogę dołączyć do Waszego regionalnego forum:-)? przyjmiecie mnie;-)? do tej pory byłam tylko na czerwcówkach2010

krótko o sobie...w maju po raz pierwszy zostałam mamusią, Tymek na już skończone 2 miesiące:-) oj rośnie szybciutko, a ja narazie jestem na macierzyńskim, co później...czas pokaże

Witamy kolejną mamusie i zapraszamy do częstego pisania ;-)

No to teraz się przywitam :-p
Miałam napisać wczoraj wieczorem ale nawet nie miałam siły włączyć laptopa :-( jakiś taki zalatany dzień, padłam ze zmęczenia. Muszę się wam pochwalić że ostatni egzamin zdany więc w końcu wakacje bez stresu :happy2: pierwszy raz bez poprawki :rofl2: jeszcze tylko roczek i koniec edukacji ;-)
miłego dzionka babeczki :-p:-p:-p
 
Ita85 witamy i zapraszamy. Też mam synka z czerwca:-))
Lencja my też jesteśmy zasypani wysypką.Pediatra powiedziała, że to potówki ale coś jej nie wierze za długo to trwa, wyeliminowałam nabiał i wszystko alergizujące z diety poczekam aż wysypka przejdzie i będę stopniowo wprowadzała i obserwowała bobasa:-(

Dziewczyny, a propo warsztatu sporo się naśmiałam jak sobie przypomnę te ćwiczenia z rozładowaniem energii i niektóre laski przejęte rolą biegania i krzyczenia to jeszcze chichram w domu. Muszę zacząć to trenować. Poza tym niestety jak zapraszają matki z dziećmi to czego się spodziewają zdyscyplinowania u miesięcznych dzieci:-))

malinka gratulację zamkniętej sesji masz już spokojną głowę przez wakacje.

A u mnie jestem też zalatana w weekend mam zjazd teściów i trochę siedzę przy garach gotuję, pieczę:-(( muszę się podlizać:-)
Pozdrawiam życzę przyjemnego weekendu.
 
Lencja dobrze że z serduchem córki ok :-) Mój Aluś też miał słabą morfologię na początku (szczególnie niski poziom żelaza). Trzymam kciuki za dobre wyniki :)

Malinka gratuluję wyników :-) JA jeszcze angielski do zdania za tydzień...

Dobra kończę, bo Ita idzie na herbatkę :D
 
Ostatnia edycja:
Ja tez mam synka z czerwca tylko 2009r :)
Wczoraj byłam w szpitalu u kuzynki, ktora jest juz 8 dni po terminie i od wczoraj się bidulka męczy i nic. Mam nadzieje, że dzisiaj juz przytuli swoją coreczkę.
 
lencja,-dobrze ze jest wszystko OK!

Ita- witam:)

Monia- nie przypominaj mi,hehe, ja tam nie widze nic z tematu swiat uczuc dziecka:/

Zielona-trzymam kciuki za kuzynka!

witajcie, ja dzis w kiepskim humorze, coraz wieksze watpliwosci z tym wyjazdem...mam milion obaw..i strach....:(za tydzien jedziemy na wesele a jeszcze nie mam nikogo do opieki nad Olkiem..yh.....
 
reklama
Dziewczyny, a propo warsztatu sporo się naśmiałam jak sobie przypomnę te ćwiczenia z rozładowaniem energii i niektóre laski przejęte rolą biegania i krzyczenia to jeszcze chichram w domu. Muszę zacząć to trenować. Poza tym niestety jak zapraszają matki z dziećmi to czego się spodziewają zdyscyplinowania u miesięcznych dzieci:-))

A u mnie jestem też zalatana w weekend mam zjazd teściów i trochę siedzę przy garach gotuję, pieczę:-(( muszę się podlizać:-)
Pozdrawiam życzę przyjemnego weekendu.

he he he no faktycznie kupa śmiechu była :-D chciała bym to podsumować na aktywnych mamach ale jak napisze swoje zdanie to już warsztatów nie będzie ;-):-D
No to Kochana powodzenia w okupowaniu kuchni ;-) jak znasz jakieś ciekawe przepisy kulinarne to w wolnym czasie może byś się z nami podzieliła :tak:
Malinka gratuluję wyników :-) JA jeszcze angielski do zdania za tydzień...

a dziękuje, dziękuje :cool2::cool2::cool2:
Ja tez mam synka z czerwca tylko 2009r :)
Wczoraj byłam w szpitalu u kuzynki, ktora jest juz 8 dni po terminie i od wczoraj się bidulka męczy i nic. Mam nadzieje, że dzisiaj juz przytuli swoją coreczkę.

uuuu współczuję męczarni

witajcie, ja dzis w kiepskim humorze, coraz wieksze watpliwosci z tym wyjazdem...mam milion obaw..i strach....:(za tydzien jedziemy na wesele a jeszcze nie mam nikogo do opieki nad Olkiem..yh.....

słuchaj w ostateczności Zawsze możesz małego zostawić u mnie he he he, ale macie fajnie też bym na jakieś weselicho się wybrała :blink:
a co do wyjazdu mnie by przerażał fakt że była bym tam sama... bez rodziny i znajomych ale z drugiej strony jeśli chłop jest tego wart to nie ma się co zastanawiać :sorry2:

Kobitki mnie przez weekend nie będzie bo jadę do Gdańska na spotkanie majówek 2009 z bb :tak: melduję się w niedziele wieczorkiem
 
Do góry