reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
bobomama ale ty jestes wolna co najwyżej do konca grudnia potem musisz sie zajac soba i potem luty i maleństwo a mnie 2 miechy nie urządzają :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
zielona, rechot widzę, że nie jestem sama z problemami o pracę :-(( smutne to wszystko ale rzeczywiste.
Ja planuję przedłużyć sobie macierzyński zwolnieniami + urlop do 7-8 msc jakoś się poturlam, a później może sobie coś znajdę innego między czasie. A opieka nad dzieckiem znów ten sam problem ja niestety rodziny w Toruniu nie mam jestem zdana na samą siebie. Składaliśmy papiery do żłobka ( moja Natalka od 10 msc życia się tam wychowała do 3,5 lat) ale odrazu nam kierowniczka powiedziała, że nie ma szans tyle jest chętnych :-(( i tez będę zdana na niańkę i tu następny dylemat, żeby znaleźć jakąś miłą przede wszystkim uczciwą bo już historyjek na temat nań też się nasłuchałam.
 
Wy tu gadu o pracy, a ja z UMK wracam :-p
Miałam dziś zaliczyć wszystko z angielskiego, ale babce się spieszyło i zdałam tylko 1 część, a druga w poniedziałek :confused2:

Paulina melduję się cała:-D
Młody mi chorował ostatnio i się nabiegałam po lekarzach, nawet o szpital zahaczyłam. Teraz jest już zdrowy i ma 1 zęba :-):-):-)

Witam nową mamuśkę:-) Kochana niedługo będziesz miała ogrom ofert do opieki nad dziećmi i będą walić drzwiami i oknami :-D
 
Ania nudzi Ci się?:-)
Ale fajny kot :-D

Laski ale pogoda co? Chociaż dziś popołudniu na spacer wyszłam, ale poza tym to masakra...pada i pada...nawet burza niezła nas minęła. Ale to co się dzieje na południu PL :no:
 
reklama
Hej! My jutro wyjezdzamy na Mazury do tesciów. Planujemy zostac tam do czwartku, ale zobaczamy jak sytuacja sie rozwinie.
A i najwazniejsze bylismy dzisiaj na USG i prawdopodobnie bedzie dziewczynka, bo lekarz nic nie widział zeby dyndało miedzy nóżkami. Bardzo się cieszę, chociaz ptaszek moze jeszcze urosnąć hehe. Dzidzia waży 287g i termin z jednego pomiaru wyszedł nawet na 24 grudzień, ale ja trzymam się 1 stycznia :) USG 3D niestety nie wyszło, bo mam łozysko na przedniej ścianie i troche mało wód, więc wszystko było zamazane, zobaczyłam tylko nóżki i główkę.
 
Do góry