reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

he he he no faktycznie kupa śmiechu była :-D chciała bym to podsumować na aktywnych mamach ale jak napisze swoje zdanie to już warsztatów nie będzie ;-):-D
No to Kochana powodzenia w okupowaniu kuchni ;-) jak znasz jakieś ciekawe przepisy kulinarne to w wolnym czasie może byś się z nami podzieliła :tak:


a dziękuje, dziękuje :cool2::cool2::cool2:


uuuu współczuję męczarni



słuchaj w ostateczności Zawsze możesz małego zostawić u mnie he he he, ale macie fajnie też bym na jakieś weselicho się wybrała :blink:
a co do wyjazdu mnie by przerażał fakt że była bym tam sama... bez rodziny i znajomych ale z drugiej strony jeśli chłop jest tego wart to nie ma się co zastanawiać :sorry2:

Kobitki mnie przez weekend nie będzie bo jadę do Gdańska na spotkanie majówek 2009 z bb :tak: melduję się w niedziele wieczorkiem
super zdaj relacje!!!!!

sek wlasnie w tym ze my go zabieramy...i opiekunke tez....:p
 
reklama
to gdzie ty jedziesz na to weselicho ??????????/

boszsz strasznie wkurza mnie ta Toruńska cisza noooooooooooooooooooooooo


haloooooooooooooooo żyjeta laski moje
of kors ze zyjemy:) a przynajmniej ja:p

a do zakopanego na slub a weselicho w bialym dunajcu:D ma tez byc kapela goralska wiec jestem wniebowzieta, niestety bedziemy zmuszeni miec duzur na zmiane przy Olku, bo jednak nie mam kogo zabrac, a poza tym sie nam biedak rozchorowal, wiez trzymajcie kciuki za zdrowko!
ale pediatra pozolila nma jechac wiec juz nie moge sie doczekac! wyjazd w czwartek o polnocy, nie wiem jak to Olek zniesie ale wierze ze bedzie ok:D
 
oj wesele super ale bym sie wyszalała.

a my po szczepieniu i tak mi maluch rośnie jak na drożdżach waży już 6 kg i ma 65 cm wzrostu :-)) jestem w szoku.
Coś brzydka dzisiaj pogoda siedzimy w domu młody śpi na balkonie, a ja teraz muszę sie zając starszą córcią bo jej się nudzi i ani chwili na wytchnienie ( no dała mi pół godziny na internet :-))
 
ale rosnie jak na drożdzach:)
a co powiedzieli teraz na tą wysypkę ???

no ja nie mam takiego tarasu żeby małego na powietrze wygnać niestety
 
reklama
A co się nie podobało w morfologii i moczu ???
Przede wszystkim w morfologii wyszło o wiele za dużo płytek krwi, podwyższony poziom RDW i hematokrytu oraz mocno podwyższony poziom EO co akurat potwierdza alergię. Zaś w moczu - co mnie bardzo martwi - jest za dużo leukocytów. Cóż, zobaczymy po kolejnym badaniu w przyszłym tygodniu robimy powtórkę.
No i gratuluję zdanego egzaminu!!!

Ita - witaj na toruńskim wątku :)
Lencja my też jesteśmy zasypani wysypką.Pediatra powiedziała, że to potówki ale coś jej nie wierze za długo to trwa, wyeliminowałam nabiał i wszystko alergizujące z diety poczekam aż wysypka przejdzie i będę stopniowo wprowadzała i obserwowała bobasa:-(

Wiesz mi lekarka przed szczepieniem powiedziała, że na skórze ma .... zaskórniki. ja podejrzewałam, że to potówki ale zrobiło się chłodniej a krostek przybywało i zaczęły się inne zmiany skórne...

Jesteśmy już tydzień na diecie eliminacyjnej i już widzę efekty! Przede wszystkim Kornelka jest mniej marudna, nie pręży się, nie stęka, ładniej śpi, skóra się poprawia tylko jeszcze kupki takie nieco biegunkowe zostały...
Lencja dobrze że z serduchem córki ok :-) Mój Aluś też miał słabą morfologię na początku (szczególnie niski poziom żelaza). Trzymam kciuki za dobre wyniki :)
Trzymaj trzymaj przydadzą się! :)

boszsz strasznie wkurza mnie ta Toruńska cisza noooooooooooooooooooooooo


haloooooooooooooooo żyjeta laski moje
Jak Ty to robisz, że masz tyle czasu na net ? :))))))))))))))))))))))
 
Do góry