reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
No ja za bardzo Ci nie opowiem, bo mój mały cały czas na czworaka pedził do mnie z drugiej sali, Gucio troszkę tez maszerował do mamy. Były ciasteczka, kawa, herbata i sok, bardzo sympatycznie. Ogólnie super sprawa, tylko nastepnym razem bez dzieci żeby mozna sie było skupić na wykladzie hehehe i w innych godzinach, bo dzieciaczki zmęczone były.
 
No ja za bardzo Ci nie opowiem, bo mój mały cały czas na czworaka pedził do mnie z drugiej sali, Gucio troszkę tez maszerował do mamy. Były ciasteczka, kawa, herbata i sok, bardzo sympatycznie. Ogólnie super sprawa, tylko nastepnym razem bez dzieci żeby mozna sie było skupić na wykladzie hehehe i w innych godzinach, bo dzieciaczki zmęczone były.

dokładnie:tak: było spoko choć spodziewałam się czegoś troszkę innego, może następnym razem jak będę bez młodego to bardziej będzie mi się podobało :eek:
 
ogolnie powiedziala ze kocha dzieci, a potem jak niektore plakaly i przychodzily do mam, albo rzucaly zabawki na ziemie jak np. Olek to powiedziala ze z halasujacym dzickiem wyjsc, bo nie bedzie mozna sie skupic, ja sobie pomyslalam 'to moze od razu wyjde'??
nie no powinno byc zaznaczone ze z takimi malymi to nie przychodzic...
 
reklama
Do góry