reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Eh ale pogoda dziś :szok: Kto mnie podwiezie na spotkanie? Bo busem nie pojadę w taką pogodę ;/ Jak się nie poprawi, to mnie nie będzie ;/

Luuuzna jak masz telefon do Kaśki to zadzwoń i zapytaj czy chce jechać ze mną bo jak nie to mogę Cię zabrać :-)

szzzzzzzzzit - tomek wstał dziś z mega katarem i kaszlem nosz cholercia - nosz zawsze coś noooooooooooo

;/ jeszcze on ma tak niskie granulocyty że ciągle coś się ostatnio przyczepia do niego i nie ma szans na ich podniesienie masakra

ale dziś pogoda beznadzieja ;/ nic tylko gnić w chałupie
o biedny Tomasz, zdrówka życze małemu śmieszkowi :-D

Lencja było nas 5 mam i 6 dzieciaczków, na następnym spotkaniu mam nadzieję że się stawisz :tak:
Super że siostra Ci pomogła bo faktycznie w taką pogodę z maluszkiem tułać się po mieście to mega wyczyn :)

a ja tak cichaczem pisze z pracy :zawstydzona/y::-p
 
reklama
ja wybieram sie na pieszo bo mam blisko ale chyba bez Damianka oddam go tatusiowi zobaczymy jak sobie poradzi :-)( to będzie egzamin ) a zabiorę Natalkę.
 
hej hej bede jechac z TOba malinka, tylko nie mam skad odpisac teraz!!zadzwonie pozniej troche to sie umowimy
no to już się zgadałyśmy :)

ja wybieram sie na pieszo bo mam blisko ale chyba bez Damianka oddam go tatusiowi zobaczymy jak sobie poradzi :-)( to będzie egzamin ) a zabiorę Natalkę.
no i dobrze niech tatuś sobie radzi :-p a Gucio się bardzo ucieszy że zobaczy Natalkę :cool2:

no no a natalka bedzie rozbawiac Olka:D
no no tylko pamiętaj że młoda dama już zajęta:-D:-D:-D
 
młoda dama da sobie radę rozkochała Gucia może rozkochać Olka :-))
Przynajmniej tak wczoraj twierdziła, że Gucio płacze bo ona mu sie podoba:-)) ale się uśmiałam.
 
No to nie mam transportu :( trudno - nie stawię się raczej ;/ pogoda do bani żeby jechać autobusem.
 
reklama
Do góry