reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

mam nadzieję że czas posranych położnych niemiłych i wogóle, bezpamiętnie odszedł do lamusa...i wszystkie będą miłe i fajowe.........

tak boję się porodu...ale jakoś nie mam możliwości się już wycofać....co nie???







Chyba raczej już NIE:laugh2:

Byłam dziś na badaniu GBS (wyniki pojutrze dopiero...) wybuliłam 25 zł, ale co tam - badanie ważne!

Ja tez lubię cytryny:-) Ale siatka? mhmm nie wiem, nie próbowałam:-D Zostanę przy pomarańczach:-D

Położna powiedziała mi, że lada dzień urodzę...mhmm ciekawe kiedy
 
reklama
No po tym, że:
1) Termin juz za 9 dni!
2) Mam skurcze przepowiadajace
3) Dzidzia juz nisko zeszła...

Ale ja nie czuję bliskiego porodu - a może nie chcę:-D
Mój T już pyta co chwilę brzuszka, kiedy wyjdzie jego zawartość:laugh2:
 
No po tym, że:
1) Termin juz za 9 dni!
2) Mam skurcze przepowiadajace
3) Dzidzia juz nisko zeszła...

Ale ja nie czuję bliskiego porodu - a może nie chcę:-D
Mój T już pyta co chwilę brzuszka, kiedy wyjdzie jego zawartość:laugh2:

widzę że też nie śpisz, ja cos dziś nie mogę jakiś mam zator dla snu :-:)-:)-:)-:)-( jeść mi się chce a to jeszcze nie pora na śniadanie, spać się tez nie chce, masakra jakaś.


ciekawe jak tam twoja szyjka macicy???? czy zmiękła już i się kurczy


napisz mi jak to jest z oglądaniem porodówki czy byłaś jakoś jak to zrobiłaś i wogóle, i co to za spotkania z położną

chodziłaś do szkoły rodzenia????
 
Z położną widzę się co tydzień na badaniu serduszka małego i cisnienia mojego ;-)
Porodówkę widziałam tylko jak przechodziłam na patologię, bo robili mi tam USG jak przyjmowali mnie do szpitala.

Ehh ten sen...zjadłam sniadanie, bo juz mnie skręcało z głodu...

Nie miałam USG teraz, ale w 33 tc miałam lekko skróconą szyjkę i maleńkie rozwarcie już
 
Do szkoły nie chodziłam - szkoda mi było kasy na to...jakoś kobiety rodziły bez szkół i dawały radę! Ja się nie boję tak porodu, więc na luzie. Oglądam na necie filmiki ze szkół rodzenia za to...jakoś nie widzę niczego szczególnego na tych lekcjach...grunt to dobre nastawienie,a edukować mozna się na własną rękę
 
Witam przyszłe Mamy :-)
Czy mogę do Was dołączyć? W Toruniu mieszkam od kilku lat i pewnie jeszcze ładnych kilka pomieszkam, no i niedługo tu rodzę.

napisz mi jak to jest z oglądaniem porodówki czy byłaś jakoś jak to zrobiłaś i wogóle, i co to za spotkania z położną

chodziłaś do szkoły rodzenia????

Można umówić się prywatnie z położną na spotkanie przygotowujące do porodu + drugie spotkanie w szpitalu - oprowadzanie po porodówce. Taka szkoła rodzenia w skrócie no i tylko dla jednej pary. Jeśli chcesz, podam Ci kontakt do położnej.
 
reklama
Witam nową mamę!Nowe mamy dopiszcie się do grupy toruńskich mamuś bo odblokowałam i nie jest tylko na zaproszenie.Ja zupełnie nie wiem co mam robić bo malinka poprosiła bym opiekowała się grupą a ja przyjęłam nie wiedząc o co chodzi.
 
Do góry