reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Monika dziękuję w imieniu Martynki :tak:
Dink ja też nie znam tego lekarza. Chodziłam do Palacz-Marchwińskiej, a ostatnio byłam u Szufarskiej w poradni przy szpitalu - bardzo miła kobieta, taka spokojna :-)
 
reklama
Monika dziękuję w imieniu Martynki :tak:
Dink ja też nie znam tego lekarza. Chodziłam do Palacz-Marchwińskiej, a ostatnio byłam u Szufarskiej w poradni przy szpitalu - bardzo miła kobieta, taka spokojna :-)

No trudno ją wyprowadzić z równowagii:-D:-D:-D
Wiem na własnej skórze...ja na jej miejscu już dawno bym mnie zabiła za nadmiar pytań:-D:-D
ALe to chyba dobra cecha lekarza:-) opanowanie przede wszystkim!
 
Monika dziękuję w imieniu Martynki :tak:
Dink ja też nie znam tego lekarza. Chodziłam do Palacz-Marchwińskiej, a ostatnio byłam u Szufarskiej w poradni przy szpitalu - bardzo miła kobieta, taka spokojna :-)
Dobrze wiedzieć,że są tacy mili lekarze w Toruniu...Ja przez czas ciąży chodziłam do Józefowicza:-(..Cóż ..Fajny lekarz o ile chodzisz prywatnie..W przychodni ma takie tempo,że ostatnio babka się śmiała,że nie nadążała z ubieraniem się.
Pytam tak uparcie o dr Zwierzyńskiego bo z jednej strony jest on dobrym specjalistą ale z drugiej....Skrzywdził bardzo dużo kobiet podczas porodu (w sensie bólu i nie tylko) , ale też dzieci.....Ciszę się,że żadna z Was nie miała z nim do czynienia.Ale swoją drogą zastanawiam się czy można coś z tym facetem zrobić...
Kończę te smutne opowiastki:tak:
Mamo Alana-mój syn czeka na imiennika:laugh2: Buziaki dla wszystkich
 
Hehehe dziś w wyborczej na stronie noworodków znów widziałam Alana!:-) Ale się rozmnażają te Alanki noo:laugh2:
 
Na pewno nie będzie ich tak dużo!
Nie chciałam, żeby miał na imię "tak JAK WIĘKSZOŚĆ"
wpadłam na to imię przypadkiem - wpadło mi samo do głowy pewnego dnia i tak zostało:-)

babcia mojego T od razu zareagowała - 'A świętego to nie mam takiego i wam dzieciaka nie ochrzci ksiądz:-p'
Aż sama się zdziwiłam, że jednak istnieje taki święty!:laugh2:
Ale byłam poważna jak udowadniałam babaci, że się myli. No i ona nawet zaakceptować musiała moje wymysły;-)
 
swoje...Czy któraś rodziła pod "opieką" dr Zwierzyńskiego?
Pozdrawiam mamuśki:happy:

mam nadzieje że nie ma dużurów na bielanach bo go przepędzę z porodówki jak mi się trafi .....

No trudno ją wyprowadzić z równowagii:-D:-D:-D
Wiem na własnej skórze...ja na jej miejscu już dawno bym mnie zabiła za nadmiar pytań:-D:-D
ALe to chyba dobra cecha lekarza:-) opanowanie przede wszystkim!

ja chodzę do Łukasiewicza a chodziłam do Kipigrocha....dla mnie byli tak cierpliwi że szok....państwowo na NFZ trafiłam na Tomczyk-Warchoł...młoda niby fajnie ale zadałam jej pare pytań to zbladła i nie odpowiedziała na nie w zasadzie poza tym teraz jak chce o cos zapytac to jest bardzo niemiła i zgryźliwa...tak bym jej palneła w łepetyne
 
reklama
Łukasiewicz jest spoko...odwiedzał dziewczyne z która leżałam na patologii...szufarska jest mniej przywiązana do swoich pacjentek...
 
Do góry